Donatan przedstawił modelki, które wystąpią w jego najnowszym klipie. Spodziewaliście się blondynek? No to niespodzianka

Jedna ma "diabelską talię", a druga "porcelanową urodę". I żadna z nowych "dziewczyn Donatana" nie przypomina tak świetnie nam znanych Słowianek z jego teledysków. Teraz czekamy na premierę.

Gdzie się podziały tamte Słowianki, niezapomniane? Nucimy sobie z lekką nutą nostalgii, ale też i ciekawością, co tym razem wymyślił Donatan. On tymczasem z aptekarską oszczędnością dawkuje emocje, co jakiś czas przedstawiając kolejne modelki, jakie zobaczymy w teledysku do jego nowej piosenki "Pełnia", nagranej wraz z Marylą Rodowicz.

Na "pierwszy ogień" poszła Mamiko, którą Donatan zaprezentował na Facebooku jako "jedną z najciekawszych polskich modelek".

Ta Pani o niesamowitych oczach i iście diabelskiej talii nadała dobrego klimatu w tym mrocznym klipie. Bądźcie czujni - napisał.
<< MAMIKO O 'DIABELSKIEJ TALII' >>

Talia Mamiko faktycznie jest cienka jak u osy. To zasługa specjalnego gorsetu wyszczuplającego, którego modelka zupełnie się nie wstydzi, fotografuje się w nim, a zdjęcia pokazuje na Facebooku. Kim jest Mamiko? Sama siebie nazywa "alternatywną modelką" i blogerką. Ma też swój kanał na Youtubie. Na zdjęciach z bloga widzimy ją wystylizowaną na gotycką piękność, trochę smutną, a trochę niepokojącą. Zauważamy odległe podobieństwo do Luxurii Astaroth, ale to może ze względu na czarne, kręcone włosy, niemal takie same, jakie miała poprzednia "dziewczyna Donatana".

Kolejną z dziewczyn Donatan przedstawił we środę.

Tym razem jest to moje nowe odkrycie, znakomita modelka o niesamowicie wysublimowanej porcelanowej urodzie, Ewa Kępys. Tę hipnotyzującą Panią zobaczycie już niebawem w moim teledysku - a jej rola nie jest łatwa - wiecie, w kogo wcieli się Ewa? - napisał na Facebooku.
<< EWA KĘPYS O 'PORCELANOWEJ URODZIE' >>

Z informacji, jakie umieściła na Facebooku wynika, że Ewa Kępys jest nie tylko modelką, ale także fotografką i aktorką. Współwłaścicielką agencji modelek.

"Porcelanowa uroda" Ewy Kępys to zapewne w dużej mierze zasługa odpowiedniej stylizacji, której efekt jest intrygujący i jednocześnie niepokojący.

Z jednej strony egzystencjalny smutek Mamiko, z drugiej "porcelanowa" Ewa Kępys. Jesteśmy ogromnie ciekawi, jak wypadnie spotkanie tych dwóch światów w jednym teledysku, którego tytuł, przypomnijmy, brzmi "Pełnia".

Zobacz, jak Słowianki Donatana wyglądały w ubiegłym roku na festiwalu TOPtrendy.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS