Renata Kaczoruk nie ukrywa, kogo popiera w wyborach. Jak go wspiera? Najpierw zdjęcie w bieliźnie, potem selfie z... prezydentem

Renata Kaczoruk, ukochana Kuby Wojewódzkiego, mocno zaangażowała się w kampanię prezydencką. Na Instagramie wspiera swojego kandydata w nietypowy sposób.

Kilka dni temu Wojewódzki zamieścił na swoim Instagramie "karne zdjęcie" - za głos na Komorowskiego, jego dziewczyna "musiała" odkurzać mieszkanie toples.

Jak widać, modelka wcale nie przejmuje się poglądami politycznymi swojego partnera. Postanowiła sprowokować fanów jeszcze odważniejszym zdjęciem, na którym pozuje w obcisłym body i króliczych uszach:

Renata KaczorukInstagram.com

Nowoczesny patriotyzm? Podejmuje! Głosuje na Bromka! - podpisała zdjęcie.

Na tym nie koniec. Bronisław Komorowski będzie gościem Kuby Wojewódzkiego, który odwiedził go w Belwederze. Kaczoruk wybrała się do prezydenta razem z ukochanym. Podobnie jak on, wykorzystała okazję i zrobiła "okolicznościowe" selfie.

Doubledate #wbelwederze - napisała pod fotografią. - Panie prezydencie, broń przed tchórzofretką #bronekmusisz #wybory #bronekikropka.

Reanata Kaczoruk, Bronisław KomorowskiInstagram.com/renul_ka

Myślicie, że Renulka "pomoże" Komorowskiemu?

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS