Jay Z kupił Beyonce najbardziej ORYGINALNY prezent ever. Nie diamenty, nie samochód... Nie ma szans, że się domyślicie

Choć Beyonce i Jay Z są już małżeństwem z wieloletnim stażem, ich związkowi nie grozi nuda. To zasługa rapera, który chce obdarować swoją żonę wyjątkowym prezentem.
Jay Z kupił Beyonce... smocze jajo Choć są już małżeństwem z wieloletnim stażem, ich związkowi nie grozi nuda Choć Beyonce i Jay Z są już małżeństwem z wieloletnim stażem, ich związkowi nie grozi nuda. To zasługa rapera, który chce obdarować swoją żonę wyjątkowym prezentem. Jakie prezenty może kupować Jay Z swojej żonie, która ma już wszystko? Jak widać są jeszcze na tym świecie rzeczy, których pożądają bogate gwiazdy. A może to prostu wielka miłość do serialu? Okazuje się, że piosenkarz chce nabyć... jedno ze smoczych jaj, z których "wykluwały się" smoki w "Grze o tron". Tajemnicę rapera zdradziła sama Emilia Clarke wcielająca się w popularnym serialu w rolę Daenerys Targaryen, czyli Matkę Smoków: - Jay Z kupił jedno jajo dla Beyonce - powiedziała w wywiadzie dla "Harper's Bazaar". - Te jaja są naprawdę bardzo, bardzo drogie i są cholernie ciężkie, ale wyglądają jak prawdziwe dzieła sztuki - dodała. Jaja, które zaprojektowano specjalnie dla serii "Gry o tron", są ręcznie malowane i stylizowane na słynne jajka Faberge, a także są prawie tak samo drogie. - To dlatego nie posiadam swojego własnego smoczego jaja - śmiała się Clarke w wywiadzie.

Jakie prezenty może kupować Jay Z swojej żonie, która ma już wszystko? Jak widać są jeszcze na tym świecie rzeczy, których pożądają bogate gwiazdy. A może to prostu wielka miłość do serialu? Okazuje się, że piosenkarz chce nabyć... jedno ze smoczych jaj, z których "wykluwały się" smoki w "Grze o tron". Tajemnicę rapera zdradziła sama Emilia Clarke wcielająca się w popularnym serialu w rolę Daenerys Targaryen, czyli Matkę Smoków:

Jay Z kupił jedno jajo dla Beyonce - powiedziała w wywiadzie dla "Harper's Bazaar". - Te jaja są naprawdę bardzo, bardzo drogie i są cholernie ciężkie, ale wyglądają jak prawdziwe dzieła sztuki - dodała.

Smocze jajo z Facebook.com

Jaja, które zaprojektowano specjalnie dla serii "Gry o tron", są ręcznie malowane i stylizowane na słynne jajka Faberge, a także są prawie tak samo drogie.

To dlatego nie posiadam swojego własnego smoczego jaja - śmiała się Clarke w wywiadzie.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS