Alicja Janosz wspiera akcję "karmię swobodnie". Pokazała zdjęcie z synem

Wokalistka przyłączyła się do kampanii zachęcającej młodej mamy do karmienia piersią w miejscach publicznych. Dowód na to, że sama to robi, pokazała na swoim blogu.
Janosz karmi swobodnie Alicja Janosz wspiera akcję "karmię swobodnie". Alicja Janosz przyłączyła się do kampanii zachęcającej młode mamy do karmienia piersią w miejscach publicznych. To, że sama to robi, pokazała na blogu. Alicja Janosz przyłączyła się do kampanii zachęcającej młode mamy do karmienia piersią w miejscach publicznych. Dowód na to, że sama to robi, pokazała na swoim blogu. Wokalistka we wrześniu zeszłego roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Doświadczeniami macierzyństwa dzieli się na blogu. Ostatni wpis poświęcony jest kampanii "Karmię swobodnie", która ma zachęcić młode mamy do tego, by nie bały się karmić piersią w miejscach publicznych. Wokalistka wspomina, że na początku sama miała problem z tym, żeby się przełamać: "Ja sama nigdy nie zapomnę "pierwszego razu", gdy Tymek miał niespełna miesiąc i spotkałam się na Wrocławskim Rynku z moją przyjaciółką. Kiedy mały zgłodniał, powiedziałam Pat, że muszę się gdzieś schować, żeby nakarmić małego. Do głowy przychodziła mi tylko toaleta, bo w miejscu gdzie usiadłyśmy, nie było specjalnego pomieszczenia dla rodziców z dziećmi. Pat kazała mi się stuknąć w głowę, osłonić się pieluchą i nie ruszając się z miejsca, nakarmić moje maleństwo. Od tamtej pory karmię Tymka wszędzie i nie mam z tym problemu" - napisała. Na dowód tego, że czuję czuje się teraz swobodnie karmiąc syna poza domem, zamieściła na blogu zdjęcie z kawiarni.

Alicja Janosz we wrześniu zeszłego roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Doświadczeniami macierzyństwa dzieli się na blogu. Ostatni wpis poświęcony jest kampanii "Karmię swobodnie", która ma zachęcić młode mamy do tego, by nie bały się karmić piersią w miejscach publicznych. Wokalistka wspomina, że na początku sama miała problem z tym, żeby się przełamać.

Ja sama nigdy nie zapomnę "pierwszego razu", gdy Tymek miał niespełna miesiąc i spotkałam się na Wrocławskim Rynku z moją przyjaciółką. Kiedy mały zgłodniał, powiedziałam Pat, że muszę się gdzieś schować, żeby nakarmić małego. Do głowy przychodziła mi tylko toaleta, bo w miejscu gdzie usiadłyśmy, nie było specjalnego pomieszczenia dla rodziców z dziećmi. Pat kazała mi się stuknąć w głowę, osłonić się pieluchą i nie ruszając się z miejsca, nakarmić moje maleństwo. Od tamtej pory karmię Tymka wszędzie i nie mam z tym problemu - napisała.

Na dowód tego, że czuję czuje się teraz swobodnie karmiąc syna poza domem, zamieściła na blogu zdjęcie z kawiarni.

Alicja Janosz

Fot. Alicjajanosz.blogspot.com/

Przypominamy, co wokalistka powiedziała nam o macierzyństwie, jeszcze przed urodzeniem syna.

Alicja Janosz spodziewa się syna. "To tak nie do końca pierwsze dziecko, bo..."

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (10)
Alicja Janosz wspiera akcję "karmię swobodnie". Pokazała zdjęcie z synem
Zaloguj się
 • woal

  Oceniono 73 razy 49

  a dlaczego dziecko ma jeść w kiblu? to wy ludzie opamiętajcie się, zamiast wypisywać głupoty!!!

 • Gość: leoniara

  Oceniono 27 razy 13

  kolego Marcinie, pomijając zenując poziom wypowiedzi, ja tu zadnych piersi nie widze
  mam karmi dziecko - cudnie!

 • Gość: Kasia

  Oceniono 23 razy 7

  Super,sama byłam karmiącą mamą -ale nigdy nie przesadzałam z wywalaniem piersi.
  Ostatnio siedzę w kościele ,odwracam głowe w bok i co widzę-obślinionego cyca-pierwsza reakcja śmiech ,musiałam wyjść i się uspokoić.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 39 razy 5

  Oj te dzisiejsze matki-wszystko aby było głośno ...mamy oglądać wszędzie wasze cyce,obsrajdane pieluchy,wasze dzieci mają się drzeć ile im się podoba a my mamy to znosić bo..? uwielbiam dzieci,sama wychowałam dwie wspaniałe dziewczyny-nie pracowałam,poświęcałam im każdą wolną chwilę,czytałam,układałam puzzle,gotowałam z nimi.....a jak widzę to wy na zajmowanie się dziećmi nie macie dzisiaj czasu,ale na akcje tego typu to zawsze znajdziecie

 • Gość: gość

  Oceniono 8 razy 4

  Karmienie dzicka piersią w miejscach publicznych jest mnie zwyczajnie obleśne

 • pan.malowany

  Oceniono 7 razy -7

  A co to za glos? I ona takim glosem spiewa?

 • browaryr

  Oceniono 24 razy -16

  nieodpier....parodii mamy karmiące...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX