Gosia Andrzejewicz jest w ciąży. "Czuje się dobrze". Zapytaliśmy też o płeć dziecka. Odpowiedź nas zaskoczyła

Celebrytka odwiedziła ostatnio stację TVS, gdzie w programie "Familok" pokazała całkiem spory brzuch. Wtedy jej ciąża przestała być tajemnicą.
Gosia Andrzejewicz w ciąży Tajemnicą jednak pozostaje informacja, kto jest ojcem dziecka Gosia Andrzejewicz odwiedziła ostatnio stację TVS, gdzie w programie "Familok" pokazała całkiem spory brzuch. Wtedy jej ciąża przestała być tajemnicą. Gosia Andrzejewicz odwiedziła ostatnio stację TVS, gdzie w programie "Familok" pokazała całkiem spory brzuch. Wtedy jej ciąża przestała być tajemnicą. Tajemnicą jednak pozostaje wciąż informacja, kto jest ojcem dziecka. Skontaktowaliśmy się z menedżerem celebrytki ds. internetu, Krzyśkiem "Kyniu" Ustupskim, jednak nie chciał nam na to pytanie odpowiedzieć: - Przykro mi, nie mogę tego powiedzieć. Gosia czuje się dobrze, nie ma zamiaru zawieszać koncertów, a ciąża rozwija się prawidłowo - dodał. Bez odpowiedzi pozostało również pytanie, w którym miesiącu ciąży jest Gosia Andrzejewicz: - Nie możemy podawać takich informacji - usłyszeliśmy. Spróbowaliśmy zatem poznać płeć dziecka. - To też jest tajne - brzmiała zaskakująca odpowiedź. Nie rezygnowaliśmy. Może choć dowiemy się, czy wybrano już imię dziecka? - Nie posiadam takich informacji - usłyszeliśmy. Cóż, zapowiada się najbardziej "tajna" ciąża w polskim show-biznesie od lat. Przyszłej mamie życzymy zdrowia i spokoju.

Tajemnicą jednak pozostaje wciąż, kto jest ojcem dziecka. Skontaktowaliśmy się z menedżerem celebrytki ds. internetu, Krzyśkiem "Kyniu" Ustupskim, jednak nie chciał nam na to pytanie odpowiedzieć.

Przykro mi, nie mogę tego powiedzieć. Gosia czuje się dobrze, nie ma zamiaru zawieszać koncertów, a ciąża rozwija się prawidłowo - dodał.

Bez odpowiedzi pozostało również pytanie, w którym miesiącu ciąży jest Gosia Andrzejewicz.

Nie możemy podawać takich informacji.

Spróbowaliśmy zatem poznać płeć dziecka.

To też jest tajne - brzmiała zaskakująca odpowiedź.

Nie rezygnowaliśmy. Może choć dowiemy się, czy wybrano już imię dziecka?

Nie posiadam takich informacji - usłyszeliśmy.

Cóż, zapowiada się najbardziej "tajna" ciąża w polskim show-biznesie od lat. Przyszłej mamie życzymy zdrowia i spokoju.

Andrzejewicz Gosia 2011-05-28Kapif

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS