Beyonce w tej samej stylizacji na Instragramie i na zdjęciach paparazzi. W której wersji lepiej? Możecie się zdziwić

Instagram kontra rzeczywistość - z tego starcia gwiazdy rzadko wychodzą cało. Wynik tej potyczki okazał się zaskakujący.
Beyonce w realu Beyonce w tej samej stylizacji na Instragramie i na zdjęciach paparazzi. Instagram kontra rzeczywistość - z tego starcia gwiazdy rzadko wychodzą cało. Dla Beyonce wynik tej potyczki okazał się zaskakujący. Instagram kontra rzeczywistość - z tego starcia gwiazdy rzadko wychodzą cało. Dla Beyonce wynik tej potyczki okazał się zaskakujący. Beyonce niejednokrotnie była "oskarżana" o poprawienie swoich zdjęć wrzucanych na Instagram. Tym razem fani mieli okazję bezpośredniego porównania, jak wokalistka wygląda, gdy prezentuje swoje stylizacje w sieci sama, a jak gdy w tym samym stroju fotografują ją paparazzi. Gwiazda zachwyciła internautów serią zdjęć w seksownym jeansowym kombinezonie z wycięciami na brzuchu. Rzecz w tym, że kulisy ich powstawania podejrzeli paparazzi, którzy sfotografowali Beyonce w tym samym stroju na ulicy. Widać różnicę? Widać. Ale na korzyść zdjęć "rzeczywistych"! "Beyonce wyglądała niesamowicie, kiedy pojawiła się na ulicach Nowego Jorku w jeansowym kombinezonie. Tryskała seksapilem na lewo i prawo" - zachwycił się "Daily Mail". Nas również gwiazda w takiej odsłonie zachwyca. A Wam jak się podoba? Zgodzicie się, że prezentuje się nawet lepiej na zdjęciach paparazzi, niż na tych na Instagramie?

Beyonce niejednokrotnie była "oskarżana" o poprawienie swoich zdjęć wrzucanych na Instagram. Tym razem fani mieli okazję bezpośredniego porównania, jak wokalistka wygląda, gdy prezentuje swoje stylizacje w sieci sama, a jak gdy w tym samym stroju fotografują ją paparazzi. Gwiazda zachwyciła internautów serią zdjęć w seksownym jeansowym kombinezonie z wycięciami na brzuchu. Rzecz w tym, że kulisy ich powstawania podejrzeli paparazzi, którzy sfotografowali Beyonce w tym samym stroju na ulicy. Widać różnicę? Widać. Ale na korzyść zdjęć "rzeczywistych"!

<< ZOBACZ I PORÓWNAJ ZDJĘCIA >>
Beyonce wyglądała niesamowicie, kiedy pojawiła się na ulicach Nowego Jorku w jeansowym kombinezonie. Tryskała seksapilem na lewo i prawo - zachwycił się "Daily Mail".

Nas również gwiazda w takiej odsłonie zachwyca. A Wam jak się podoba? Zgodzicie się, że prezentuje się nawet lepiej na zdjęciach paparazzi niż na tych na Instagramie?

Zobacz też:

Nic dziwnego, że Jay Z sprawdza, czy wszystko OK. Beyonce była niemal naga!

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (2)
Beyonce w tej samej stylizacji na Instragramie i na zdjęciach paparazzi. W której wersji lepiej? Możecie się zdziwić
Zaloguj się
  • Gość: bazia

    0

    Koszula trochę przypomina mi tą od Pepe Jeans London "Crumped Light Blue", która jest na wyprzedaży na bejeans.pl.

  • Gość: eyou

    0

    poprawcie literówkę w tytule

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX