Joanna Horodyńska ostro o Joannie Racewicz: Wszystko skostniałe, twarz się nie rusza, makijaż się nie rusza

Stylistka słynie z często mocnych opinii o kreacjach gwiazd. Joannie Racewicz dostało się jednak nie tylko za źle dobraną sukienkę.
Horodyńska o Racewicz "Wszystko skostniałe, twarz się nie rusza, makijaż się nie rusza". Joanna Horodyńska słynie z często mocnych opinii o kreacjach gwiazd. Joannie Racewicz dostało się jednak nie tylko za źle dobraną sukienkę. Metamorfoza Joanny Racewicz jest wdzięcznym tematem medialnych spekulacji i komentarzy internautów od wielu miesięcy. Jej "nowa twarz" często poddawana jest krytyce. Nie inaczej stało się, kiedy w programie "Gwiazdy na dywaniku". Za ocenianie stylizacji dziennikarki z kwietniowego pokazu Violi Piekut zabrali się Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków. Zdaniem stylistki beżowa suknia z połyskującego materiału sprawiła, że dziennikarka prezentowała się wyjątkowo "skostniale". - W takich minimalistycznych, powłóczystych kreacjach z dzianiny i jedwabiu to twarz i włosy Joanny jeszcze mnie tak nie raziły, a tu wszystko jest skostniałe - oceniła Horodyńska. - Kobieta, żona ze Stepford... Co tu się dzieje - filmowe lata 50. i absolutny manekin, jakby ktoś go żywcem wziął z wystawy. Uśmiech przyklejony, jak odlew z wosku - dodał Jacyków. Na tym się nie skończyło. - Albo jakbyśmy wzięli sobie plastelinę i ulepili, kogo chcemy. Włos się nie rusza wcale, twarz się nie rusza wcale, makijaż się nie rusza - zakończyła wywód gospodyni programu.

Metamorfoza Joanny Racewicz jest wdzięcznym tematem medialnych spekulacji i komentarzy internautów od wielu miesięcy. Jej "nowa twarz" często poddawana jest krytyce. Nie inaczej stało się, kiedy w programie "Gwiazdy na dywaniku" za ocenianie stylizacji dziennikarki z kwietniowego pokazu Violi Piekut zabrali się Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków. Zdaniem stylistki, beżowa suknia z połyskującego materiału sprawiła, że dziennikarka prezentowała się wyjątkowo "skostniale".

W takich minimalistycznych, powłóczystych kreacjach z dzianiny i jedwabiu to twarz i włosy Joanny jeszcze mnie tak nie raziły, a tu wszystko jest skostniałe - oceniła Horodyńska.
Kobieta, żona ze Stepford... Co tu się dzieje - filmowe lata 50. i absolutny manekin, jakby ktoś go żywcem wziął z wystawy. Uśmiech przyklejony, jak odlew z wosku - dodał Jacyków.

Na tym się nie skończyło.

Albo jakbyśmy wzięli sobie plastelinę i ulepili, kogo chcemy. Włos się nie rusza wcale, twarz się nie rusza wcale, makijaż się nie rusza - zakończyła wywód gospodyni programu.

Przypomnijmy stylizację Racewicz z pokazu. Było aż tak źle? Zasłużyła na aż tak ostre słowa?

Joanna Racewicz    2015-04-15

Kapif

Zobacz też:

Joanna Racewicz o kulach na konferencji TVP2. Dziennikarka powiedziała nam, co się stało

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS