Anna Mucha wydaje książkę. Tematyka może Was zaskoczyć. Za to okładka... WOW!

Na parentigowym blogu literackie ambicje Anny Muchy się nie skończyły. Aktorka będzie radzić czytelnikom, jak najlepiej wypoczywać w Toskanii.
Anna Mucha wydaje książkę Tematyka może Was zaskoczyć. Za to okładka... WOW! Na parentigowym blogu literackie ambicje Anny Muchy się nie skończyły. Aktorka będzie radzić czytelnikom, jak najlepiej wypoczywać w Toskanii. To, że przedsiębiorcza gwiazda zdecydowała się na napisanie książki, dziwić raczej nie może. Bardziej zaskakujące jest tematyka dzieła Muchy, które swoją oficjalną premierę będzie mieć 16 maja. "Toskania, że mucha nie siada" to przewodnik po szczególnie bliskim sercu aktorki rejonie Włoch, z którego pochodzi jej partner. Marcel Sora będzie miał swój spory wkład w książkę - poradnik mają zdobić prywatne zdjęcia Muchy z Toskanii jego autorstwa. Przedsmak tego, co nas czeka, możemy podejrzeć na okładce. Aktorka wygląda na zdjęciu jak rodowita Włoszka! Nam Anna Mucha w takiej delikatnej, "południowej" odsłonie bardzo przypadła do gustu. A jak Wam się podoba? Dla fanów aktorki mamy kolejną niespodziankę. Jak informuje "Party", Anna Mucha już szykuje się do napisania kolejnej książki. Jej tematyką ma być... seks.

To, że przedsiębiorcza gwiazda zdecydowała się na napisanie książki, dziwić raczej nie może. Bardziej zaskakujące jest tematyka dzieła Anny Muchy, które swoją oficjalną premierę będzie mieć 16 maja.

"Toskania, że mucha nie siada" to przewodnik po szczególnie bliskim sercu aktorki rejonie Włoch, z którego pochodzi jej partner. Marcel Sora będzie miał swój spory wkład w książkę - poradnik ozdobią prywatne zdjęcia Muchy z Toskanii jego autorstwa. Przedsmak tego, co nas czeka, możemy podejrzeć na okładce. Aktorka wygląda na zdjęciu jak rodowita Włoszka!

Anna Mucha

Pascal

Nam Anna Mucha w takiej delikatnej, "południowej" odsłonie bardzo przypadła do gustu. A jak Wam się podoba? Dla fanów aktorki mamy kolejną niespodziankę. Jak informuje "Party", Anna Mucha już szykuje się do napisania kolejnej książki. Jej tematyką ma być seks.

Zobacz też:

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS