Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie swojej dziewczyny. Toples. "Bo głos był na Bronka"

Kary mogą być różne, ale Kuba Wojewódzki wymyślił taką, na jaką nigdy byśmy nie wpadli. Jego półnaga ukochana... odkurza.
Wojewódzki ukarał Kaczoruk Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie swojej dziewczyny. Topless. Kuba Wojewódzki pokazał na Instagramie zdjęcie Renaty Kaczoruk. Modelka stoi topless przy odkurzaczu. Ma to być kara za głosowanie na Bronisława Komorowskiego. Kary mogą być różne, ale Kuba Wojewódzki wymyślił taką, na jaką nigdy byśmy nie wpadli. Jego półnaga ukochana... odkurza. Kuba Wojewódzki pokazał na Instagramie zdjęcie seksownej Renaty Kaczoruk. Modelka stoi topless przy odkurzaczu. Fotografia sugeruje, że w tym "stroju" sprzątała mieszkanie. Więcej wyjaśnia podpis pod zdjęciem: "Bo głos był na Bronka" - napisał dziennikarz. Co by było, gdyby modelka zagłosowała na Ogórek? No cóż, w kolejnej turze wyborów, niestety, już się nie dowiemy.

Kuba Wojewódzki pokazał na Instagramie zdjęcie seksownej Renaty Kaczoruk. Modelka stoi toples przy odkurzaczu. Fotografia sugeruje, że w tym "stroju" sprzątała mieszkanie. Więcej wyjaśnia podpis pod zdjęciem:

Bo głos był na Bronka - napisał dziennikarz.

I pokazał to:

Renata Kaczoruk Instagram.com/kuba_wojewodzki_official

Nie wszyscy internauci poparli jego pomysł:

Kuba Wojewódzki Instagram.com/kuba_wojewodzki_official

 

Co by było, gdyby modelka zagłosowała na Ogórek? No cóż, w kolejnej turze wyborów niestety już się nie dowiemy.

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS