Książę Albert i księżna Charlene ochrzcili dzieci. Przed katedrą witały ich tłumy poddanych

Mały następca tronu i i jego siostra zostali ochrzczeni w Katedrze Św. Mikołaja w Monako. Rodzicami chrzestnymi bliźniaków zostali członkowie rodziny królewskiej i przyjaciółka księżnej.
Książęce chrzciny Książę Albert i księżna Charlene ochrzcili dzieci. Książę Albert i księżna Charlene ochrzcili dzieci. Mały następca tronu i i jego siostra zostali ochrzczeni w Katedrze Św. Mikołaja w Monako. Książę Albert i księżna Charlene ochrzcili dzieci. Mały następca tronu i i jego siostra zostali ochrzczeni w Katedrze Św. Mikołaja w Monako. Rodzicami chrzestnymi bliźniaków zostali członkowie rodziny królewskiej i przyjaciółka księżnej. Pierwsze dzieci książęcej pary na świat przyszły 11 grudnia 2014 roku. Po pięciu miesiącach księżniczka Gabriella i książę Jacques zostali ochrzczeni. Ceremonia miała miejsce w niedzielny poranek w Katedrze Św. Mikołaja w Monako. Jak zauważyły zagraniczne media, zarówna księżna na tę okazję wybrała kreację od Diora, a bliźnięta również miały na sobie stroje od tego projektanta. "Kiedy para ze świeżo ochrzczonymi dziećmi pozowała przed katedrą, przywitały ich wiwatujące tłumy. Tysiące mieszkańców zebrało się ponadto wokół ulic, uroczystość można było oglądać na wielkim telebimie na Place du Palais" - opisuje "Daily Mail". Rodzicami chrzestnymi księżniczki Gabrielli zostali brat księżnej, Gareth i jej bliska przyjaciółka, Nerine Pienaar. W przypadku księcia Jacquesa wybór padł na kuzynostwo księcia Alberta: Christophera Le Vine Jr, i Diane de Polignac Nigrę. Mimo że pierwsza urodziła się Gabriella, następcą tronu, zgodnie z monakijskim prawem dziedziczenia, jest Jacques. To pierwsze dzieci Alberta i 36-letniej Charlene, którą książę poślubił trzy lata temu. Książę Albert ma dwoje dzieci ze związków pozamałżeńskich: 22-letnią córką Jazmin Grace Grimaldi oraz 10-letniego syna Alexandre Coste. Wspiera dzieci finansowo, jednak żadne z nich nie ma praw do tronu.

Pierwsze dzieci książęcej pary na świat przyszły 11 grudnia 2014 roku. Po pięciu miesiącach księżniczka Gabriella i książę Jacques zostali ochrzczeni. Ceremonia miała miejsce w niedzielny poranek w Katedrze Św. Mikołaja w Monako. Jak zauważyły zagraniczne media, zarówna księżna na tę okazję wybrała kreację od Diora, a bliźnięta również miały na sobie stroje od tego projektanta.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Kiedy para ze świeżo ochrzczonymi dziećmi pozowała przed katedrą, przywitały ich wiwatujące tłumy. Tysiące mieszkańców zebrało się ponadto wokół ulic, uroczystość można było oglądać na wielkim telebimie na Place du Palais - opisuje "Daily Mail".

Rodzicami chrzestnymi księżniczki Garbielli zostali brat księżnej, Gareth i jej bliska przyjaciółka, Nerine Pienaar. W przypadku księcia Jacquesa wybór padł na kuzynostwo księcia Alberta: Christophera Le Vine Jr, i  Diane de Polignac Nigrę.

Mimo że pierwsza urodziła się Gabriella, następcą tronu, zgodnie z monakijskim prawem dziedziczenia, jest Jacques. To pierwsze dzieci Alberta i 36-letniej Charlene, którą książę poślubił trzy lata temu.

Książę Albert ma dwoje dzieci ze związków pozamałżeńskich: 22-letnią córką Jazmin Grace Grimaldi oraz 10-letniego syna Alexandre Coste. Wspiera dzieci finansowo, jednak żadne z nich nie ma praw do tronu.

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS