Wybranka Wojewódzkiego "marzy o białej sukni i ślubie przed ołtarzem"? Jest komentarz Kaczoruk

On jest ateistą, ona ma śnić o kościelnym ślubie. Jeden z kolorowych magazynów sugerował przeszkody na wspólnej drodze Wojewódzkiego i Kaczoruk. Partnerka dziennikarza zabrała głos.
Kaczoruk nie chce ślubu kościelnego Wybranka Wojewódzkiego dementuje, że "marzy ślubie przed ołtarzem" Renata Kaczoruk, wybranka KubyWojewódzkiego zdementowała doniesienia czasopisma "Na Żywo", jakoby "marzyła o ślubie przed ołtarzem". On jest ateistą, ona ma śnić o kościelnym ślubie. Jeden z kolorowych magazynów sugerował przeszkody na wspólnej drodze Wojewódzkiego i Kaczoruk. Partnerka dziennikarza zabrała głos. Pisaliśmy niedawno o możliwym ślubie Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk. Nim jeden z ciekawszych związków przejdzie na "nowy poziom", według "Na Żywo", para będzie musiała uzgodnić charakter ceremonii. Magazyn doniósł niedawno, jakoby ateizm dziennikarza kolidował z chęcią modelki na ślub kościelny i spacer do ołtarza w białej sukni. Swoim wpisem na Instagramie Kaczoruk rozwiała wszelkie wątpliwości. "Dlaczego dwoje ateistów nie spotka się przed ołtarzem? Bo już wyszli z Kościoła" - napisała Kaczoruk.

Pisaliśmy niedawno o możliwym ślubie Kuby Wojewódzkiego i Renaty Kaczoruk. Nim jeden z ciekawszych związków przejdzie na "nowy poziom", według "Na Żywo", para będzie musiała uzgodnić charakter ceremonii. Magazyn doniósł niedawno, jakoby ateizm dziennikarza kolidował z chęcią modelki na ślub kościelny i spacer do ołtarza w białej sukni. Swoim wpisem na Instagramie Kaczoruk rozwiała wszelkie wątpliwości.

Dlaczego dwoje ateistów nie spotka się przed ołtarzem? Bo już wyszli z Kościoła. #żart#logiczny#tabloidowy #nie#mam #w#sercu #krzyża #I'm#an#Ateist

Renata KaczorukScreen z Instagram.com/renul_ka/

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS