Doda wrzuciła zdjęcia z Rzymu. U Haidara widać... Tak, zrobił sobie TEN tatuaż

Plotki o ciemnych chmurach nad związkiem Dody i Emila Haidara wydają się bezpodstawne. Nerwowa sytuacja na lotnisku przed wylotem do Włoch nie zakłóciła krótkiego urlopu, w czasie którego para świętowała pół roku razem.
Doda na urlopie Doda wrzuciła zdjęcia z Rzymu. Plotki o ciemnych chmurach nad związkiem Dody i Emila Haidara wydają się bezpodstawne. Para świętowała w Rzymie pół roku związku. Plotki o ciemnych chmurach nad związkiem Dody i Emila Haidara wydają się bezpodstawne. Nerwowa sytuacja na lotnisku przed wylotem do Włoch nie zakłóciła krótkiego urlopu, w czasie którego para świętowała pół roku razem. Z małym opóźnieniem, ale dotarli. Krótkie wakacje w Rzymie miały zacząć się w czwartek. Niestety, lot odwołano przez pożar na włoskim lotnisku. M.in. "Fakt" pisał, że między Dodą a Emilem Haidarem rzekomo wybuchła awantura. Zakochani polecieli dzień później i szybko pochwalili się fotkami z malowniczego miasta. Wśród wspólnych zdjęć z ulic Rzymu i zabytków Watykanu znalazło się takie z nowym tatuażem Haidara - na nadgarstku ma teraz literę "D". Miejmy nadzieję, że związek pary będzie trwał jak najdłużej, bo w razie czego taki tatuaż może okazać się kłopotliwy. W końcu już jeden partner Dody musiał zakrywać podobiznę piosenkarki Indianinem. Para pochwaliła się też bransoletkami z napisami "Emil" i "Doronia". W tej drużynie złamanych serc nie ma - Haidar podpisał zdjęcie, na którym obejmuje Dodę, a połówki serc na ich T-shirtach łączą się w jedno.

Z małym opóźnieniem, ale dotarli. Krótkie wakacje w Rzymie miały zacząć się w czwartek. Niestety, lot odwołano przez pożar na włoskim lotnisku. M.in. "Fakt" pisał, że między Dodą a Emilem Haidarem rzekomo wybuchła awantura. Zakochani polecieli dzień później i szybko pochwalili się fotkami z malowniczego miasta. Wśród wspólnych zdjęć z ulic Rzymu i zabytków Watykanu znalazło się takie z nowym tatuażem Haidara - na nadgarstku ma teraz literę "D". Miejmy nadzieję, że związek pary będzie trwał jak najdłużej, bo w razie czego taki tatuaż może okazać się kłopotliwy ;) W końcu już jeden partner Dody musiał zakrywać podobiznę piosenkarki Indianinem.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Para pochwaliła się też bransoletkami z napisami "Emil" i "Doronia".

W tej drużynie złamanych serc nie ma - Haidar podpisał zdjęcie, na którym obejmuje Dodę, a połówki serc na ich T-shirtach łączą się w jedno.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS