Karolina Szostak chciała wysiąść z gracją. Zasłoniła, co trzeba. Do czasu. Nie wszystko poszło po jej myśli

Dziennikarka miała trudne zadanie - wysiąść w krótkiej sukience z wysokiego samochodu. Niestety, na tym nie koniec pułapek.
Szostak chciała być jak Monroe? Zasłoniła, co trzeba i chyba miało wyjść jak amerykańskiej gwiazdy... Karolina Szostak pojawiła się na imprezie "Vip Cross". Gdy wysiadała z auta, guziki przy dekolcie rozpięły się i odsłoniły jej pierś w koronkowym staniku. Dziennikarka miała trudne zadanie - wysiąść w krótkiej sukience z wysokiego samochodu. Niestety, na tym nie koniec pułapek. Karolina Szostak pojawiła się na imprezie "Vip Cross". Dziennikarka wybrała na tę okazję zielony płaszcz, pod który założyła luźną, jeansową sukienkę. Pogoda pozwoliła na to, by zrezygnować z rajstop. A one mogły ocalić ją od tragedii. Kiedy gwiazda usiłowała zgrabnie wysiąść z samochodu, przytrzymywała sukienkę, by ta nie odsłoniła zbyt wiele. Niestety, złośliwość rzeczy martwych nie zna granic. Guziki przy dekolcie rozpięły się i odsłoniły pierś Szostak w koronkowym staniku. Na szczęście dziennikarka wybrnęła z sytuacji z pomocą uroku osobistego. A poza tym mogło być gorzej. Chyba.

Karolina Szostak pojawiła się na imprezie "Vip Cross". Dziennikarka wybrała na tę okazję zielony płaszcz, pod który założyła luźną, jeansową sukienkę. Pogoda pozwoliła na to, by zrezygnować z rajstop. A one mogły ocalić ją od tragedii.

Kiedy gwiazda usiłowała zgrabnie wysiąść z samochodu, przytrzymywała sukienkę, by ta nie odsłoniła zbyt wiele. Niestety, złośliwość rzeczy martwych nie zna granic. Guziki przy dekolcie rozpięły się i odsłoniły pierś Szostak w koronkowym staniku.

<< ZOBACZ, JAK SZOSTAK WYSIADA Z SAMOCHODU >>

Na szczęście dziennikarka wybrnęła z sytuacji z pomocą uroku osobistego. Czym jest mała wpadka przy takim uśmiechu? ;)

Karolina Szostak na tej imprezie postawiła na luźniejszą kreację, a pamiętacie jej obcisłą sukienkę z prezentacji ramówki Polsatu?

 

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS