Paulina Krupińska JEST W CIĄŻY! Ojcem dziecka jest Sebastian Karpiel-Bułecka

Piękna miss Polonia i znany muzyk już wkrótce zostaną rodzicami.
Paulina Krupińska w ciąży! Ojcem dziecka jest Sebastian Karpiel-Bułecka Paulina Krupińska, która do niedawna była częstym gościem na branżowych imprezach, ostatnio wycofała się całkowicie z życia publicznego. Powodem jest ciąża modelki. To już szósty miesiąc! Piękna miss urodzi latem. Płeć dziecka nie jest jeszcze znana - donosi Plejada.pl. Ojcem dziecka jest partner modelki, Sebastian Karpiel-Bułecka. Na szczegóły nie ma jednak co liczyć. Oboje nie wypowiadają się na ten temat w mediach. Zdecydowałem się, że nie będę opowiadał o swoich sprawach prywatnych. To moje życie i nie będę się spowiadał mediom, czy jestem z kimś związany, czy nie. Ale jeśli będę z kimś w związku, to i tak to będzie widać - powiedział Karpiel-Bułecka w jednym z ostatnich wywiadów. Krupińska i Karpiel-Bułecka znają się od lat, nic nie wskazywało, że kiedyś zostaną parą. Ona była w związku z Tadeuszem Bachledą-Curusiem, on (podobno) z Alicją Bachledą-Curuś. Ich znajomość ożyła na wiosnę zeszłego roku po zakończeniu trasy koncertowej Zakopower. Muzyk chciał odpocząć w gronie znajomych. Przyjechał do Warszawy. Okazało się, że w tym samym kręgu towarzyskim obraca się Krupińska, która akurat przeżywała kryzys w relacji z ówczesnym Tadeuszem. Krótko potem ich związek zakończył się. Krupińska z Karpielem-Bułecką szybko znaleźli wspólną nić porozumienia, aż w końcu zaiskrzyło - podawał wówczas "Flesz".

Paulina Krupińska, która do niedawna była częstym gościem na branżowych imprezach, ostatnio wycofała się całkowicie z życia publicznego. Powodem jest ciąża modelki. To już szósty miesiąc!

Urodzi latem. Płeć dziecka nie jest jeszcze znana - donosi Plejada.pl.

Ojcem dziecka jest partner modelki, Sebastian Karpiel-Bułecka.

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska na weselu Rozalii Mancewicz Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska na weselu Rozalii Mancewicz fot. Globmiss.pl

Na zdradzenie szczegółów przez parę nie ma jednak co liczyć. Oboje nie wypowiadają się na ten temat w mediach.

Zdecydowałem się, że nie będę opowiadał o swoich sprawach prywatnych. To moje życie i nie będę się spowiadał mediom, czy jestem z kimś związany, czy - nie. Ale jeśli będę z kimś w związku, to i tak to będzie widać - powiedział Karpiel-Bułecka w jednym z ostatnich wywiadów.

Krupińska i Karpiel-Bułecka znają się od lat, nic nie wskazywało, że kiedyś zostaną parą. Ona była w związku z Tadeuszem Bachledą-Curusiem, on (podobno) z Alicją Bachledą-Curuś. Ich znajomość ożyła na wiosnę zeszłego roku, kilka dni po zakończeniu trasy koncertowej Zakopower. Muzyk chciał odpocząć w gronie znajomych. Przyjechał do Warszawy. Okazało się, że w tym samym kręgu towarzyskim obraca się Krupińska, która akurat przeżywała kryzys w relacji z Bachledą-Curusiem. Krótko potem ich związek zakończył się. Krupińska z Karpielem-Bułecką szybko znaleźli wspólną nić porozumienia, aż w końcu zaiskrzyło, podawał wówczas "Flesz".

 

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS