Agnieszka Kaczorowska tylko u góry była tak zakryta. Niżej miniówka i czarne majtki. Co za pupa!

Z odcinka na odcinek udowadnia, że jest prawdziwą seksbombą. Tym razem znów tak było!
Kaczorowska w militarnej stylizacji Gwiazda udowadnia, że jest prawdziwą seksbombą! "Za mundurem panny sznurem" - okazuje się, że panowie również. Chyba że znacie kogoś, kto nie uległby wdziękom Agnieszki Kaczorowskiej w tym stroju? U góry może i wszystko zasłonięte, za to piętro niżej... Kusa plisowana spódnica unosiła się w tańcu i odkrywała świetne, opalone nogi i zgrabną pupę tancerki w czarnych majtkach. Robi się gorąco od samego patrzenia! A jak Wy oceniacie występy Agnieszki?

"Za mundurem panny sznurem" - okazuje się, że panowie również. Chyba że znacie kogoś, kto nie uległby wdziękom Agnieszki Kaczorowskiej w tym stroju? U góry może i wszystko zasłonięte, za to piętro niżej... Kusa plisowana spódnica unosiła się w tańcu do góry i odkrywała przed widzami świetne, opalone nogi i zgrabną pupę tancerki w czarnych majtkach. Robi się gorąco od samego patrzenia!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Chyba nie trzeba dodawać tu nic więcej, prawda? Zdjęcia mówią same za siebie! Po programie rozmawialiśmy z Kaczorowską i Wieszczkiem. Zobaczcie, co nam powiedzieli.

 

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS