Ewa Kasprzyk odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Oj, będzie nam jej brakować. Szczególnie, gdy patrzymy, co miała wczoraj na sobie

Nie jest dwudziestolatką, ale energii i seksapilu niejedna młodsza koleżanka z branży mogłaby jej pozazdrościć. Naprawdę będzie nam brakować Kasprzyk w piątkowe wieczory.

To był jej ostatni popis na parkiecie. Ewa Kasprzyk odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Ok, faktycznie miała najniższe noty, ale od kiedy w tym programie chodzi wyłącznie o technikę, prawda? Widzowie jednak zadecydowali, że aktorka powinna opuścić show. A szkoda! Kasprzyk "z jajem" podchodziła do swoich układów i w taki sposób rozmawiała z jurorami (pamiętacie, jak dała Grabowskiemu w twarz?). No i jak wyglądała!

Najpierw była przebrana za Wilmę z "Flinstonów", później w odsłaniające więcej ciała body z prześwitującej siateczki.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Żegnając się, aktorka powiedziała:

Był to dla mnie zaszczyt i będę tańczyć wbrew wszystkim pomówieniom!

Trzymamy za słowo, pani Ewo!

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (2)
Ewa Kasprzyk odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Oj, będzie nam jej brakować. Szczególnie, gdy patrzymy, co miała wczoraj na sobie
Zaloguj się
  • Gość: gość

    Oceniono 3 razy -3

    o jakim seksapilu jest mowa ? pani Kasprzyk wyglądała w każdym odcinku poprostu trywialnie. Kobieta ze nadwagą, której ruchy nie są płynne, gdzie nie widać lekkości w tańcu ... mało to było ciekawe a dla mnie wręcz krępujące.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX