Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk pobiorą się? "Ona marzy o białej sukni, on wolałby skromną cywilną ceremonię"

Renata Wojewódzka - ładnie brzmi? A może zostałaby przy swoim nazwisku? Albo podpisywała się Renata Kaczoruk-Wojewódzka? Być może rozwiązanie zagadki to kwestia wcale nieodległej przyszłości.
Wojewódzki i Kaczoruk pobiorą się? "Ona marzy o białej sukni, on wolałby skromną cywilną ceremonię" To byłby zapewne jeden z najciekawszych (choć wcale nie wiadomo, czy najhuczniejszych) ślubów w polskim show-biznesie ostatnich lat. A przesłanek pozwalających domyślać się, że Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk niebawem staną na ślubnym kobiercu, jest sporo. Kuba ma świadomość, że Renata marzy o ślubie kościelnym, o białej sukni, o tym, by ojciec poprowadził ją do ołtarza. On wolałby jednak skromną cywilną ceremonię w otoczeniu najbliższych - podaje "Na żywo", powołując się na osobę z kręgu modelki. Przesłanką świadczącą o tym, że showman przygotowuje się do nowej życiowej roli, ma być nawet jego zachowanie w programie "Mali giganci". Złagodniał, jest mniej szyderczy, a występy uczestników show "Mali giganci" naprawdę go rozczulały. Uważał, by swoimi komentarzami nie zrobić krzywdy maluchom. A kiedyś nie liczył się z nikim i z niczym - czytamy. Trudno powiedzieć, jak mocną podstawę mają cytowane rewelacje. Kuba Wojewódzki w swoim show wiele razy powtarzał, że kocha swoją dziewczynę i planuje z nią przyszłość. Renata Kaczoruk z kolei niedawno ogłosiła na Instagramie pragnienie przyjęcia nazwiska ukochanego. Nazwisko Kuby jest tak nośne, że nie tylko ja chcę je nosić - napisała modelka.

To byłby zapewne jeden z najciekawszych (choć wcale nie wiadomo, czy najhuczniejszych) ślubów w polskim show-biznesie ostatnich lat. A przesłanek pozwalających domyślać się, że Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk wcześniej czy później staną na ślubnym kobiercu, jest sporo.

Kuba ma świadomość, że Renata marzy o ślubie kościelnym, o białej sukni, o tym, by ojciec poprowadził ją do ołtarza. On wolałby skromną cywilną ceremonię w otoczeniu najbliższych - "Na żywo" cytuje osobę z kręgu modelki.

Przesłanką świadczącą o tym, że showman przygotowuje się do nowej życiowej roli, ma być nawet jego zachowanie w programie "Mali giganci".

Złagodniał, jest mniej szyderczy, a występy uczestników show "Mali giganci" naprawdę go rozczulały. Uważał, by swoimi komentarzami nie zrobić krzywdy maluchom. A kiedyś nie liczył się z nikim i z niczym - czytamy.

Trudno powiedzieć, jak mocną podstawę mają cytowane rewelacje. Kuba Wojewódzki w swoim show wiele razy powtarzał, że kocha swoją dziewczynę i planuje z nią przyszłość. Renata Kaczoruk z kolei niedawno ogłosiła na Instagramie pragnienie przyjęcia nazwiska ukochanego.

Nazwisko Kuby jest tak nośne, że nie tylko ja chcę je nosić - napisała.

4Wojewodzki Kuba partnerka Renata Kaczoruk 2014-01-13 Kapif

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS