Oto człowiek z najlepszą pracą na świecie. Tak, zajmuje się dokładnie tym, o czym myślicie

Za każdą sesją zdjęciową stoi sztab ludzi odpowiedzialnych na nieskazitelny wygląd gwiazd. Okazuje się, że Beyonce ma też swojego dodatkowego człowieka do "zadań specjalnych".
Beyonce zatrudnia człowieka do "zadań specjalnych" Za każdą sesją zdjęciową gwiazdy stoi sztab ludzi, ale tego się nie spodziewaliśmy Beyonce będzie gwiazdą najnowszej kampanii marki Givenchy. Sesja powstaje na dachu jednego z nowojorskich wieżowców, a jej kulisy możemy podpatrzeć na zdjęciach paparazzi. Kogo spodziewacie się na nich zobaczyć? Gwieździe towarzyszą fryzjerzy, styliści i makijażyści, jednak ostatnimi poprawkami przed zdjęciami zajmuje się..."pan od biustu". Na zdjęciach widzimy, jak artysta od makijażu poprawia pędzelkiem koloryt dekoltu gwiazdy. Jest kilka zawodów, za których wykonywanie wiele osób byłoby w stanie oddać prawą rękę. Tester lodów, opiekun do psów, degustator win. Ale wydaje nam się, że właśnie znaleźliśmy człowieka z najlepszą pracą na świecie - skomentował portal "Daily Mail". Absolutnie się z tym zgadzamy. Myślicie, że Jay Z również?

Beyonce będzie gwiazdą najnowszej kampanii marki Givenchy. Sesja powstaje na dachu jednego z nowojorskich wieżowców, a jej kulisy możemy podejrzeć na zdjęciach paparazzi. Kogo spodziewacie się na nich zobaczyć? Stylistkę? Wizażystkę? Nie do końca. Ostatnimi poprawkami przed zdjęciami zajmuje się..."pan od biustu". Na zdjęciach widzimy, jak artysta od makijażu poprawia pędzelkiem koloryt dekoltu gwiazdy.

Jest kilka zawodów, za których wykonywanie  wiele osób byłoby w stanie oddać prawą rękę. Tester lodów, opiekun do psów, degustator win. Ale wydaje nam się, że właśnie znaleźliśmy człowieka z najlepszą pracą na świecie - skomentował portal "Daily Mail".
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Absolutnie się z tym zgadzamy. Myślicie, że Jay Z również?

Zobacz też:

Nic dziwnego, że Jay Z sprawdza, czy wszystko OK. Beyonce była niemal naga!

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS