Shakira od porodu jeszcze tyle nie pokazywała. "Po ciążowych krągłościach nie ma już najmniejszego śladu". Dodajmy - WOW

Młoda mama powoli wraca do swoich show-biznesowych obowiązków. Zaczyna od przymierzania kobiecych sukienek na Instagramie.

Drugi syn Shakiry i Gerarda Pique na świat przyszedł pod koniec stycznia. Od tego czasu wokalistka unikała raczej publicznych wystąpień. Parę razy paparazzi spotkali ją na rodzinnych wyjściach na spacer czy mecz - na te okazje, co zrozumiałe, gwiazda wybierała raczej proste i "casualowe" zestawy. Nieco szyku Shakira postanowiła zadać na swoim Instagramie, gdzie wrzuciła zdjęcia z przymiarek. Gwiazda ma na sobie efektowną suknię odsłaniającą jej zgrabne nogi. Wybór butów to najwyraźniej sprawa ciągle nierozstrzygnięta, ale trudno nam się skupić na szpilkach, kiedy Shakira pozuje w takiej seksownej kreacji.

Shakira

instagram.com/shakira

Shakira syna urodziła nieco ponad trzy miesiące temu, ale w tej kreacji doskonale widać, że po ciążowych krągłościach nie ma już najmniejszego śladu - ocenia "Daily Mail".

A jak Wam się podoba?

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS