Maciej Zień już po ślubie! Pokazał zdjęcie obrączek i ukochanego

Informacje o planowanym ślubie projektanta i jego pochodzącego z Brazylii partnera pojawiły się w mediach pod koniec kwietnia. O tym, że ceremonia miała już miejsce, Zień poinformował na swoim Facebooku.
Maciej Zień już po ślubie z ukochanym Mąż projektanta pochodzi z Brazylii Informacje o planowanym ślubie projektanta i jego pochodzącego z Brazylii partnera pojawiły się w mediach pod koniec kwietnia. O tym, że ceremonia miała już miejsce, Zień poinformował na swoim Facebooku. O związku Zienia z mieszkającym w Berlinie Brazylijczykiem Orlanim polskie media rozpisywały się w 2013 roku, kiedy na Instagram partnera projektanta trafiły zdjęcia ze wspólnych wakacji. Pod koniec kwietnia portal Plejada.pl podał informację, że projektant planuje poślubić Brazylijczyka, a uroczystość ma się odbyć 5 maja w posiadłości Zienia w Rio de Janeiro. Zmianę stanu cywilnego projektant potwierdził w portalu społecznościowym. "Just got married" - napisał na Facebooku. Zień pokazał również zdjęcie dłoni swojej i Orlaniego, na których widać ślubne obrączki. Wrzucił też fotografię ukochanego podpisaną "my love". W jednym z wcześniejszych wpisów projektant wyznał, że planuje osiedlić się w Rio de Janeiro na stałe.

O związku Zienia z mieszkającym w Berlinie Brazylijczykiem Orlanim polskie media rozpisywały się w 2013 roku, kiedy na Instagram partnera projektanta trafiły zdjęcia ze wspólnych wakacji. Pod koniec kwietnia portal Plejada.pl podał informację, że projektant planuje poślubić Brazylijczyka, a uroczystość ma się odbyć 5 maja w posiadłości Zienia w Rio de Janeiro. Zmianę stanu cywilnego projektant potwierdził w portalu społecznościowym.

Just got married - napisał na Facebooku.

Zień pokazał również zdjęcie dłoni swojej i Orlaniego, na których widać ślubne obrączki.

Maciej Zień, Orlani da Silva

Facebook.com/maciej.zien.90

Wrzucił też fotografię ukochanego podpisaną "my love".

Orlani da Silva

Facebook.com/maciej.zien.90

W jednym z wcześniejszych wpisów projektant wyznał, że planuje osiedlić się w Rio de Janeiro na stałe.

Wpis Macieja Zienia na Facebooku

Facebook.com/maciej.zien.90

em


Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS