Agnieszka Szulim z ukochanym w kinie. Są czułości, są i hejterzy. "Jak brat i siostra!". Starak odpowiedział

Od kilku dni w Krakowie trwa filmowy festiwal PKO Off Camera. Nie mogło na nim zabraknąć Piotra Wożniaka-Staraka i jego sławnej osoby towarzyszącej.

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak powoli wyrastają na najbardziej medialną parę polskiego show-biznesu. Pikanterii dodaje fakt, że prezenterka jest starsza od producenta. Jak widać po zdjęciach zamieszczonych na Instagramie Piotra, miłość wciąż kwitnie:

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak Instagram.com

Nie ma nic lepszego, niż kino z ukochaną osobą. Dwie rzeczy, które kocham najbardziej! - romantycznie podpisał zdjęcie Starak.

Wspólna filmowa pasja, czy chęć pokazania światu swojej wielkiej miłości? Co ciekawe, Agnieszka nie jest aż tak wylewna jak ukochany. Próżno szukać zdjęć zakochanej pary na jej kontach społecznościowych.

Opinie internautów są podzielone. Wielu z nich nie podoba się to, że Szulim i Starak są do siebie "podobni". Pod zdjęciem szybko pojawiły się wpisy, że wyglądają jak brat i siostra.

Komentarze z Instagrama Instagram.com

Ale są i tacy, którzy uważają Szulim i Staraka za... siostry:

Komentarze z Instagrama Instagram.com

Wśród niepochlebnych komentarzy uchwyciliśmy miłą opinię, za którą producent nie omieszkał podziękować:

Komentarze z Instagrama Instagram.com

Matka z synem, siostra z bratem, a może siostra z siostrą? Internauci mają nad czym się zastanawiać. I sądząc po zaangażowaniu dziennikarki i milionera, tematów nie zabraknie jeszcze długo.

amelka

 

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS