Magda Gessler i jej ojciec wspominają... jej romanse. "Ciągle zmieniałeś mi facetów!" Zaborczy hiszpański malarz i nie tylko

Tak szczerej rozmowy z restauratorką i jej ojcem jeszcze nie było. W magazynie "VIVA!" Gessler i Mirosław Ikonowicz komentują burzliwe życie uczuciowe gwiazdy "Kuchennych Rewolucji".
Magda Gessler i jej romanse Zaborczy hiszpański malarz i nie tylko Tak szczerej rozmowy z restauratorką i jej ojcem jeszcze nie było. W magazynie "VIVA!" Gessler i Mirosław Ikonowicz komentują burzliwe życie uczuciowe gwiazdy "Kuchennych rewolucji". O zawiłych relacja w rodzinie Gesslerów mówi się sporo, słynna restauratorka temat do tej pory komentowała raczej oszczędnie. Nieco więcej światła na sprawę rzuciła jej wydana w 2014 roku "Autobiografia apetyczna", która stała się punktem wyjścia rozmowy Gessler z magazynem "VIVA!". W wywiadzie razem z restauratorką uczestniczy jej ojciec, dziennikarz Mirosław Ikonowicz. Ojciec i córka wspominają historie z przeszłości, niejednokrotnie się o nie sprzeczają i nawzajem weryfikują swoje wersje. W jednym z ciekawszych fragmentów Gessler i Ikonowicz omawiają burzliwe życie uczuciowe restauratorki. Okazuje się, że dziennikarz ma spory wpływ na wybory córki, które niejednokrotnie nie były kompatybilne z jego ideałem. - Mój ideał chłopaka dla niej był prosty: bardzo męski, poważny, spokojny, w miarę przystojny. Niekoniecznie bogaty - mówi Ikonowicz. Okazuje się, że kiedy potencjalny kandydat nie spełniał oczekiwań ojca, Ikonowicz podejmował działania by przemówić córce do rozsądku. - Pewnie do końca życia będzie mi wypominać hiszpańskiego narzeczonego, piekielnie o nią zazdrosnego. Nie miałaby z nim życia. Oboje z żoną zadziałaliśmy podstępnie i zaprosiliśmy go do Warszawy, żeby mogła zobaczyć tego zaborczego hiszpańskiego malarza w otoczeniu i na tle jej polskich kolegów. Powiodło się. Miłość wyparowała - wspomina ojciec. Córka nie mogła pozostawić tego bez komentarza. - To prawda, Radolfo był patologicznie zazdrosny, ale ani on, ani żaden inny narzeczony nigdy nie robili mi tak histerycznych awantur jak ojciec. Ciągle wymieniałeś mi facetów - mówi Gessler. Z obecnym partnerem restauratorki, Waldemarem Kozerawskim, Ikonowicz początkowo też miał problem. - Waldka wyrzuciłeś kiedyś z wesela mojego brata tylko za to, że mnie przytulał i całował w tańcu. Może i jestem choleryczka, ale ty bijesz mnie w tej dyscyplinie na głowę - stwierdziła restauratorka. - Teraz Waldka bardzo lubię, okazał się porządnym facetem, a wtedy podpadliście mi oboje - odpowiedział Ikonowicz.

O zawiłych relacja w rodzinie Gesslerów mówi się sporo, słynna restauratorka temat do tej pory komentowała raczej oszczędnie. Nieco więcej światła na sprawę rzuciła jej wydana w 2014 roku "Autobiografia apetyczna", która stała się punktem wyjścia rozmowy Gessler z magazynem "VIVA!". W wywiadzie razem z restauratorką uczestniczy jej ojciec, dziennikarz Mirosław Ikonowicz. Ojciec i córka wspominają historie z przeszłości, niejednokrotnie się o nie sprzeczają i nawzajem weryfikują swoje wersje.

W jednym z ciekawszych fragmentów Gessler i Ikonowicz omawiają burzliwe życie uczuciowe restauratorki. Okazuje się, że dziennikarz ma spory wpływ na wybory córki, które niejednokrotnie nie były kompatybilne z jego ideałem.

Mój ideał chłopaka dla niej był prosty: bardzo męski, poważny, spokojny, w miarę przystojny. Niekoniecznie bogaty - mówi Ikonowicz.

Magda Gessler, Mirosław Ikonowicz

East News

Okazuje się, że kiedy potencjalny kandydat nie spełniał oczekiwań ojca, Ikonowicz podejmował działania by przemówić córce do rozsądku.

Pewnie do końca życia będzie mi wypominać hiszpańskiego narzeczonego, piekielnie o nią zazdrosnego. Nie miałaby z nim życia. Oboje z żoną zadziałaliśmy podstępnie i zaprosiliśmy go do Warszawy, żeby mogła zobaczyć tego zaborczego hiszpańskiego malarza w otoczeniu i na tle jej polskich kolegów. Powiodło się. Miłość wyparowała.

Córka nie mogła pozostawić tego bez komentarza.

To prawda, Radolfo był patologicznie zazdrosny, ale ani on, ani żaden inny narzeczony nigdy nie robili mi tak histerycznych awantur, jak ojciec. Ciągle wymieniałeś mi facetów.

Z obecnym partnerem restauratorki, Waldemarem Kozerawskim, Ikonowicz początkowo też miał problem.

Waldka wyrzuciłeś kiedyś z wesela mojego brata tylko za to, że mnie przytulał i całował w tańcu. Może i jestem choleryczka, ale ty bijesz mnie w tej dyscyplinie na głowę - stwierdziła Gessler.
Teraz Waldka bardzo lubię, okazał się porządnym facetem, a wtedy podpadliście mi oboje - odpowiedział Ikonowicz.

Waldemar Kozerawski i Magda Gessler

Kapif

em

Zobacz też:

Dlaczego Magda Gessler tyle przeklina w "Kuchennych Rewolucjach"? "To jest dla mnie koszmar, bo..."

 

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS