Ewelina z Warsaw Shore ma nową zabawkę i nie waha się jej używać. Coś nam tu jednak nie pasuje

Tą zabawką są rolki. Ewelina właśnie pochwaliła się na Facebooku, jak wygląda na nich w akcji, to znaczy na parkowej alejce. Też coś Wam tu nie gra?
Ewelina na rolkach Ewelina z Warsaw Shore ma nową zabawkę i nie waha się jej używać. Ewelina właśnie pochwaliła się na Facebooku, jak wygląda na rolkach w akcji, to znaczy na parkowej alejce. Też coś Wam tu nie gra? Ewelina właśnie pochwaliła się na Facebooku, jak wygląda na rolkach w akcji, to znaczy na parkowej alejce. Też coś Wam tu nie gra? Rolki są duże, różowe i widać je z daleka. Niebagatelna w tym zasługa stroju Eweliny. Czarne rajstopy, szorty, a do tego... koronkowe, przezroczyste body. Patrząc na strój Eweliny, chyba nadszedł czas, aby redefiniować pojęcie odzieży sportowej, chociażby ze względu na emocje, jakie owa stylizacja wzbudziła.

Rolki są duże, różowe i widać je z daleka. Niebagatelna w tym zasługa stroju Eweliny. Czarne rajstopy, szorty, a do tego... koronkowe, przezroczyste body.

Ewelina Warsaw ShoreScreen z Facebook.com/Ewelina Warsaw Shore

Patrząc na strój Eweliny, chyba nadszedł czas, aby redefiniować pojęcie odzieży sportowej, chociażby ze względu na emocje, jakie owa stylizacja wzbudziła.

Koronka na rolki.. bo księżniczka dresu nie ubierze buhahaha ale STYLÓWA
"Niby" koronkowa bluzka ,rajstopy i różowe rolki.. stylizacja idealna

 

Komentarze o stroju Eweliny z Warsaw ShoreScreen z Facebook.com/Ewelina Warsaw Shore

 

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS