Jennifer Lopez na czerwonym dywanie zachwyca seksapilem. Na randkę poszła w... ogrodniczkach. No i co? BOMBA

Trudno wyobrazić sobie mniej kobiecy zestaw. W teorii. W praktyce, jeśli zakłada go Jennifer Lopez, ogrodniczki stają się niewiarygodnie seksowne.
Seksowna w ogrodniczkach Jennifer Lopez na czerwonym dywanie zachwyca seksapilem. Trudno wyobrazić sobie mniej kobiecy zestaw. W teorii. W praktyce, jeśli zakłada go Jennifer Lopez, ogrodniczki stają się niewiarygodnie seksowne. Trudno wyobrazić sobie mniej kobiecy zestaw. W teorii. W praktyce, jeśli zakłada go Jennifer Lopez, ogrodniczki stają się niewiarygodnie seksowne. Wydawać by się mogło, że skoro na każdej wielkiej gali zachwyca w odważnych strojach eksponujących atuty jej sylwetki, równie efektownie będzie prezentować się na randce. Okazuje się, że Jennifer Lopez wcale nie ma potrzeby specjalnego strojenia się na spotkanie z ukochanym. Parę dni temu paparazzi "przyłapali" ją w Miami na obiedzie z chłopakiem w mocno niezobowiązującym stroju. Na kolorowe bikini wokalistka założyła białe ogrodniczki, a jedynym szykownym elementem w tym zestawie były złote szpilki. Jennifer Lopez poczuła letni klimat i wybrała bardzo wakacyjny zestaw. Na randkę ubrała się w górę od bikini i ogrodniczki - opisuje "Daily Mail". Lopez obiad jadła w towarzystwie swojego byłego chłopaka, tancerza Caspera Smarta. Jeśli wierzyć spekulacjom amerykańskich mediów, byli kochankowie wrócili do siebie, a nawet planują już wesele. Przykro nam, panowie.

Wydawać by się mogło, że skoro na każdej wielkiej gali zachwyca w odważnych strojach eksponujących atuty jej sylwetki, równie efektownie będzie prezentować się na randce. Okazuje się, że Jennifer Lopez wcale nie ma potrzeby specjalnego strojenia się na spotkanie z ukochanym. Parę dni temu paparazzi "przyłapali" ją w Miami na obiedzie z chłopakiem w mocno niezobowiązującym stroju. Na kolorowe bikini wokalistka założyła białe ogrodniczki, a jedynym szykownym elementem w tym zestawie były złote szpilki.

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>
Jennifer Lopez poczuła letni klimat i wybrała bardzo wakacyjny zestaw. Na randkę ubrała się w górę od bikini i ogrodniczki - opisuje "Daily Mail".

Lopez obiad jadła w towarzystwie swojego byłego chłopaka, tancerza Caspera Smarta. Jeśli wierzyć spekulacjom amerykańskich mediów, byli kochankowie wrócili do siebie, a nawet planują już wesele. Przykro nam, panowie.

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS