Sookie skończyła się wraz z ostatnim odcinkiem "Czystej krwi". Anna Paquin drastycznie zmieniła wizerunek

Widzieliśmy ją już w blondzie, fiolecie, niebieskim, teraz przyszedł czas na czerń. Niestety nowa fryzura dodaje lat aktorce.
Nowa Anna Paquin Sookie skończyła się wraz z ostatnim odcinkiem "Czystej krwi". Niespełna rok od zakończenia zdjęć do ostatniego sezonu serialu "Czysta krew", Anna Paquin zmieniła się nie do poznania. Nowa fryzura dodaje jej lat. Widzieliśmy ją już w blondzie, fiolecie, niebieskim, teraz przyszedł czas na czerń. Niestety nowa fryzura dodaje lat aktorce. Niespełna rok od zakończenia zdjęć do ostatniego sezonu serialu "Czysta krew", Anna Paquin zmieniła się nie do poznania. 32-letnia aktorka chyba nie może zdecydować się na to, w którym kolorze jest jej najlepiej. Pod koniec lipca zeszłego roku, zaprezentowała się światu w fioletowo-niebieskich włosach. Metamorfoza odważna, ale czy korzystna? To jednak nie była jej najgorsza fryzura. Najnowsza dodała jej lat. Ostatnio paparazzi przyłapali Paquin na ulicach Los Angeles. Czarne włosy, ciemne okulary, do tego obszerny sweter - to zdecydowanie nie jest styl hollywoodzkiej gwiazdy. Dobrze pamiętamy ją jako uroczą blondynkę w roli Sookie i wydaje nam się, że w tym wydaniu jest jej najlepiej. A Wam w której wersji podoba się najbardziej?

Niespełna rok od zakończenia zdjęć do ostatniego sezonu serialu "Czysta krew", Anna Paquin zmieniła się nie do poznania. 32-letnia aktorka chyba nie może zdecydować się na to, w którym kolorze jest jej najlepiej. Pod koniec lipca zeszłego roku, zaprezentowała się światu w fioletowo-niebieskich włosach. Metamorfoza odważna, ale czy korzystna? To jednak nie była jej najgorsza fryzura. Najnowsza dodała jej lat.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Ostatnio paparazzi przyłapali Paquin na ulicach Los Angeles. Czarne włosy, ciemne okulary, do tego obszerny sweter - to zdecydowanie nie jest styl hollywoodzkiej gwiazdy.

Dobrze pamiętamy ją jako uroczą blondynkę w roli Sookie i wydaje nam się, że w tym wydaniu jest jej najlepiej. A Wam w której wersji podoba się najbardziej? Zagłosujcie w sondzie.

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

W którym kolorze Anna Paquin wygląda najkorzystniej?