Dzieci Osbourne'ów? Jack i Kelly. No tak, ale jest jeszcze Aimee. Piękna i tajemnicza. Nie chciała brać udziału w rodzinnym show

Jeżeli jej nie znacie, to nic dziwnego. Unika hałaśliwych imprez, jest skupiona na swojej karierze i woli wyrażać się poprzez śpiew, niż uśmiechy na ściance.

Jako jedyna odmówiła udziału w słynnym reality show "Rodzina Osbourne'ów". Niechęć do programu przejawiała już jako nastolatka i nie dała się przekonać nawet, gdy wystąpił w nim jej ojciec, znanym wokalista rockowy, Ozzy Osbourne.

Walczyłam z tym przez długi czas. To naturalne, że się buntujesz przeciwko rodzicom. Kiedy uznałam, że moją drogą jest muzyka, buntowałam się chcąc zrobić coś po swojemu. Nie sądzę również, przez szacunek dla kariery i twórczości ojca, że mogłabym wykorzystać to wszystko, na co on pracował przez całe życie - mówiła w wywiadzie dla Etonline.com.
<< AIMEE OSBOURNE, PIĘKNA I TAJEMNICZA >>

Chcąc żyć na własny rachunek, 31-letnia obecnie Aimee Osbourne, przyjęła pseudonim artystyczny ARO. Artystka niedawno wydała smutny i przejmująco niepokojący singiel "Rain Gold" z niezwykłym i trochę przerażającym teledyskiem. Film na Youtubie zaliczył już ponad 2 miliony odsłon.

Aimee Osbourne urodziła się we wrześniu 1983 roku, dwa miesiące przed wydaniem przez jej ojca płyty "Bark at the Moon". W rezultacie pierwszy rok życia spędziła z rodzicami w trasie.

Była taka niewinna, kiedy na nią spojrzałeś, od razu miałeś uśmiech na twarzy - wspominał Ozzy Osbourne w 2009 roku w swojej biografii.

Aimee ma naturę mało towarzyską, co w odniesieniu do reszty jej rodziny, znajdującej się na medialnym celowniku, budzi zastanowienie i bywa źle rozumiane.

To śmieszne. Wyjdę na spacer z mamą i psem, a ludzie patrzą na mnie, jak na pacjentkę zakładu psychiatrycznego, która dostała pozwolenie na wyjście z matką na herbatę - śmiała się w jednym z wywiadów.

Teraz, kiedy znajduje się na etapie promowania swojej muzyki, siłą rzeczy musiała opuścić samotnię i zacząć bardziej udzielać się towarzysko. Ludzie dziwili się, że jest taka, jak inni.

"O, jesteś miła. Myślałem, że żyjesz jak pustelnica lub coś z tobą jest nie tak" - cytuje wypowiedzi osób zaskoczonych jej normalnym zachowaniem.

Choć jest wyraźnie inna, niż reszta rodziny, czuje całkowite ich poparcie.

Jako rodzice, mogli mieć wątpliwości, że idę dobrą drogą. Ale to wspaniałe, że udało mi się, że udało mi się ich przekonać, że robię dla siebie to, co należy.

Mało wiadomo o jej życiu prywatnym. W latach 2004-2005 podobno spotykała się z muzykiem Rai Thistlewaytem. Pod koniec kwietnia zrobiono jej w jednej z restauracji w zachodnim Hollywood zdjęcia z młodym mężczyzną. Podobno jej sympatią.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS