Irina Shayk i Bradley Cooper są parą?! Przyłapano ich na czułościach. "Obejmowali się i całowali"

Była dziewczyna Cristiano Ronaldo już nie rozpacza po najsłynniejszym piłkarzu świata. Paparazzi przyłapali ją na ulicach Nowego Jorku w objęciach hollywoodzkiego amanta.

Irina Shayk na początku roku zakończyła pięcioletni związek z Cristiano Ronaldo. Mniej więcej w tym samym czasie z modelką Suki Waterhouse rozstawał się Bradley Cooper. O tym, że dwójka ma się ku sobie, plotkowano od kilku tygodni. Coraz więcej źródeł informację o nowym gorącym związku w show-biznesie podaje już jako pewną. "Daily Mail" opublikował zdjęcia z romantycznego spaceru, na których 29-letnia modelka i 40-letni aktor przytulają się, całują i wymieniają czułe gesty.

Parę przyłapano na chwili namiętnych uniesień. W ogóle nie przejmowali się, że ktoś może ich zobaczyć, kiedy chichotali i przytulali się do siebie na ulicy. Bradley z czułością położył dłonie na twarzy Iriny i pocałował kilka razy - opisuje brytyjski portal.

Po wymianie czułości na ulicy para udała się w stronę Broadway'u, gdzie wspólnie obejrzeli sztukę. Jak podoba Wam się nowa show-biznesowa para? Widzicie to?

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS