Joanna Krupa i święto narodowe. Jak je uczciła? Komentarze mówią wszystko: Ale biust! Sexy!

Biust Joanny Krupy pojawiał się już na Instagramie z okazji różnych wydarzeń. Tym razem miał fanom modelki umilić "Cinco de Mayo".
Krupa i święto narodowe Jak je uczciła? Komentarze mówią wszystko: Ale biust! Sexy! Biust Joanny Krupy pojawiał się już na Instagramie z okazji różnych wydarzeń. Tym razem miał fanom modelki umilić "Cinco de Mayo". Biust Joanny Krupy pojawiał się już na Instagramie z okazji różnych wydarzeń. Tym razem miał fanom modelki umilić "Cinco de Mayo". Cinco de Mayo to święto ustanowione dla upamiętnienia zwycięstwa wojsk meksykańskich nad wojskami francuskimi w bitwie pod Pueblą dnia 5 maja 1862 roku. Choć jego rodowód sięga Meksyku to znacznie powszechniej obchodzone jest ono na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Huczne imprezy do białego rana, toasty z tequili, sączenie Corony - Amerykanie uwielbiają Cinco de Mayo, nic więc dziwnego, że życzenia z tej okazji złożyła także Joanna Kurpa. Modelka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w przezroczystej bluzce, która była na tyle rozpięta, że praktycznie całkowicie pokazała jedną pierś. Internauci nie mieli nic przeciwko takiemu sposobowi na uczczenie święta. My zresztą też.

Cinco de Mayo to święto ustanowione dla upamiętnienia zwycięstwa wojsk meksykańskich nad wojskami francuskimi w bitwie pod Pueblą dnia 5 maja 1862 roku. Choć jego rodowód sięga Meksyku to znacznie powszechniej obchodzone jest ono na terenie całych Stanów Zjednoczonych. Huczne imprezy do białego rana, toasty z tequili, sączenie Corony - Amerykanie uwielbiają Cinco de Mayo, nic więc dziwnego, że życzenia z tej okazji złożyła także Joanna Kurpa.

Joanna KrupaScreen z Instagram.com/joannakrupa

Modelka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w przezroczystej bluzce, która była na tyle rozpięta, że praktycznie całkowicie pokazała jedną pierś. Internauci nie mieli nic przeciwko takiemu sposobowi na uczczenie święta. My zresztą też ;)

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS