Dorota Wróblewska skrytykowała stylizację Magdaleny Ogórek, szczegółowo: rękaw, włosy, rzęsy, usta: Świetnie wypadnie w "Tańcu z Gwiazdami"

Magdalena Ogórek jest jedyna kobietą, która kandyduje na urząd prezydenta Polski. Dorota Wróblewska oceniła kreację, jaką kandydatka miała na sobie w trakcie wtorkowej debaty prezydenckiej.

Magdalena Ogórek założyła tego wieczoru jasną sukienkę z krótkim rękawem. Stylizację na swoim blogu oceniła Dorota Wróblewska, specjalistka od dress code'u.

Rękaw powinien być co najmniej 3/4 nie tylko ze względu na miejsce, ale i godzinę. Włosy mniej frywolne, absolutnie związane. Może też warto odkleić sztuczne rzęsy. Przypominam, że w tym sezonie są modne usta matowe, zwłaszcza w oficjalnych wystąpieniach - napisała.

Według Wróblewskiej, kandydatka ignoruje krytyczne uwagi dotyczące garderoby.

Jest mi strasznie przykro, że po milionie komentarzy na temat wyglądu, pani Ogórek nie bierze ich pod uwagę. Jak ostatnio słyszeliśmy, bawi się modą. Czy to jest właściwy moment i miejsce na taką zabawę? Z całą pewnością nie chcę mieć prezydenta, który ma w nosie zasady i który jest narcyzem. Moim zdaniem Pani Ogórek świetnie wypadnie w "Tańcu z gwiazdami". Tam będzie miała pole do popisu i dobrą zabawę modą - czytamy.

Magdalena OgórekKapif

To nie pierwszy raz, kiedy Magdalena Ogórek została skrytykowana przez Dorotę Wróblewską. Kiedy Ogórek pojawiła się na pokazie La Manii, Wróblewska porównała jej kreację do kreacji "dziewczyny szukającej wrażeń". Wcześniej negatywnie oceniła jej wizerunek na obchodach 5. rocznicy katastrofy w Smoleńsku. Ogórek założyła wtedy ciemny płaszcz odsłaniający nogi, a Wróblewska napisała, że "do kompletu brakuje kabaretek lub pończoch samonośnych z szeroką koronką".

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS