Jacyków i Horodyńska ostro o Gardias i Jastrzębskiej: Gustu nigdy nie miała, biedny biuścik. Było aż tak źle?

Oboje słyną z osobliwego stylu ubierania się i ciętego języka, ale w ostatnim odcinku "Gwiazd na dywaniku" nie zostawili suchej nitki na celebrytkach. Kto im tak bardzo podpadł?

Na ostatnim otwarciu butiku projektantki Violi Piekut zjawił się tłum gwiazd, m.in. Dorota Gardias i Agnieszka Jastrzębska. Stylizacje gwiazd postanowili skomentować (oczywiście na swój sposób) prowadzący "Gwiazd na dywaniku".

Pogodynka na imprezie zaprezentowała się w nowej fryzurze i krótkiej sukience z golfem. Ewidentnie nie przypadła do gustu stylistom:

Wyszło szydło z worka, Dorota Gardias to jest typ misski i cheerleaderki w blond włosach. Ta niemodna krótka spódniczka, ten sztywny golfik na którym się podkład oznacza - ocenił Jacyków.
Gustu to Dorota nigdy nie miała i do tego jest wpisana w kanon zawsze tych samych sukienek. Jeszcze Polki będą chciały tak wyglądać! - dodała Joanna Horodyńska.

Oberwało się także dziennikarce, która miała na sobie sukienkę sięgającą za kolano o wyjątkowo niefortunnym kroju - zamiast podkreślać zalety figury Jastrzębskiej, fason i materiał sukienki ją "przytłaczał". Na ustach oczywiście panował nieśmiertelny róż. Ta stylizacja również im się nie spodobała. Najbardziej oberwało się... biustowi Jastrzębskiej:

Agnieszka Jastrzębska z tym swoim biednym biuścikiem z pierwszej klasy szkoły podstawowej... No nic w tym złego, że ktoś ma mały biust. Ale on się lekko obniżył i zobacz, ile zmarszczek się tam pojawiło - na twarzy nie ma tyle zmarszczek - skomentowała Horodyńska.

Twarz Jastrzębskiej jest w bardzo dobrej kondycji, ale gorzej z resztą - dodał Jacyków.

Nietrudno zauważyć, że sukienki zaprezentowane przez gwiazdy są w podobnym stylu. Więcej o stylizacjach gwiazd dowiecie się w programie "Gwiazdy na Dywaniku" we wtorki o 22.30 i piątki o 21:30 w Polsat Cafe.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS