Kinga Rusin i modowe eksperymenty? Ten nie miał prawa się udać. A jednak! Te piersi... Nie możemy przestać się wpatrywać

Dziennikarka stawia przeważnie na sprawdzone, eleganckie zestawy lub całkiem odwrotnie - sportowe ciuchy. A co się stanie, gdy zmiksuje jedno z drugim?
Stylizacja Kingi Rusin Te piersi... Nie możemy przestać się wpatrywać. Kinga Rusin naprawdę zrobiła na nas tą stylizacją wrażenie. Powód? Połączyła klasyczną, zwiewną bluzkę ze sportowymi spodniami. Dziennikarka stawia przeważnie na sprawdzone, eleganckie zestawy lub całkiem odwrotnie - sportowe ciuchy. A co się stanie, gdy zmiksuje jedno z drugim? Kinga Rusin naprawdę zrobiła na nas tą stylizacją wrażenie. Powód? Połączyła klasyczną, zwiewną bluzkę ze sportowymi spodniami. Nogawki zakończone ściągaczami odsłoniły szpilki w ciekawy wzorek, ale uwagę i tak skupiał na sobie najbardziej dekolt eksponujący piersi dziennikarki. Tak wystylizowana Rusin pojawiła się na nagraniu 8. odcinka "You Can Dance". I mamy nadzieję, że w podobnych zestawach będziemy widywać ją częściej!

Kinga Rusin naprawdę zrobiła na nas tą stylizacją wrażenie. Powód? Połączyła klasyczną, zwiewną bluzkę ze sportowymi spodniami. Nogawki zakończone ściągaczami odsłoniły szpilki w ciekawy wzorek, ale uwagę i tak skupiał na sobie najbardziej dekolt eksponujący piersi dziennikarki. Ręka do góry, kto jeszcze nie może przestać się w nie wpatrywać? ;)

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Tak wystylizowana dziennikarka pojawiła się na nagraniu 8. odcinka "You Can Dance". I mamy nadzieję, że w podobnych zestawach będziemy widywać ją częściej!

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (9)
Kinga Rusin i modowe eksperymenty? Ten nie miał prawa się udać. A jednak! Te piersi... Nie możemy przestać się wpatrywać
Zaloguj się
 • koja

  Oceniono 15 razy 9

  Ups! Wygląda to tak jakby pani nie zdążyła się przebrać do programu. A gdzie ołówkowa spódniczka, zgodnie z zaleceniami specjalistek od mody z DDTVN.

 • Gość: Olo

  Oceniono 19 razy 9

  Nie ma czym się grzać cycek jak cycek

 • madznun

  Oceniono 7 razy 5

  Małe co nieco i gej z jęzorem i TATUAŻEM. Nic więcej. Cycka nie widzę!!!

 • Gość: gosc

  Oceniono 6 razy 4

  nie powinna nisić takich spodni bo ma któtkie nóżki i tzw. drugie biodra.

 • Gość: dd

  Oceniono 15 razy 3

  Przecież to nie są cycki, to są uszy jamnika

 • gaciagacia

  Oceniono 6 razy 2

  Ale że co? Kawałek cycka widać i co???

 • Gość: Iwona87

  Oceniono 1 raz -1

  Super wygląda. Z tych wszystkich gwiazdek TVN ją lubię najbardziej. I ważne że dba o rodzinę. W tygodniku ABC czytałam, że bardzo troszczy się o swoje córki. To bardzo dobrze o niej świadczy...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX