Kinga Rusin i modowe eksperymenty? Ten nie miał prawa się udać. A jednak! Te piersi... Nie możemy przestać się wpatrywać

Dziennikarka stawia przeważnie na sprawdzone, eleganckie zestawy lub całkiem odwrotnie - sportowe ciuchy. A co się stanie, gdy zmiksuje jedno z drugim?
Stylizacja Kingi Rusin Te piersi... Nie możemy przestać się wpatrywać. Kinga Rusin naprawdę zrobiła na nas tą stylizacją wrażenie. Powód? Połączyła klasyczną, zwiewną bluzkę ze sportowymi spodniami. Dziennikarka stawia przeważnie na sprawdzone, eleganckie zestawy lub całkiem odwrotnie - sportowe ciuchy. A co się stanie, gdy zmiksuje jedno z drugim? Kinga Rusin naprawdę zrobiła na nas tą stylizacją wrażenie. Powód? Połączyła klasyczną, zwiewną bluzkę ze sportowymi spodniami. Nogawki zakończone ściągaczami odsłoniły szpilki w ciekawy wzorek, ale uwagę i tak skupiał na sobie najbardziej dekolt eksponujący piersi dziennikarki. Tak wystylizowana Rusin pojawiła się na nagraniu 8. odcinka "You Can Dance". I mamy nadzieję, że w podobnych zestawach będziemy widywać ją częściej!

Kinga Rusin naprawdę zrobiła na nas tą stylizacją wrażenie. Powód? Połączyła klasyczną, zwiewną bluzkę ze sportowymi spodniami. Nogawki zakończone ściągaczami odsłoniły szpilki w ciekawy wzorek, ale uwagę i tak skupiał na sobie najbardziej dekolt eksponujący piersi dziennikarki. Ręka do góry, kto jeszcze nie może przestać się w nie wpatrywać? ;)

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Tak wystylizowana dziennikarka pojawiła się na nagraniu 8. odcinka "You Can Dance". I mamy nadzieję, że w podobnych zestawach będziemy widywać ją częściej!

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS