Księżna Kate i książę William wybrali już imię dla córki! Zanim jednak je ujawnią...

Świeżo upieczeni rodzice zdecydowali już, jak nazwą małą księżniczkę. Na razie jednak wstrzymują się z publicznym ujawnieniem imienia.
Księżna Kate i książę William wybrali już imię dla córki! Na razie jednak wstrzymują się z publicznym ujawnieniem imienia. Jako pierwsza pozna je królowa Elżbieta II "Daily Mail" poinformował, że księżna Kate i książę William wybrali już imię dla córki. Książę i księżna Cambridge zdecydowali się już, jakie imię otrzyma ich córka, ale zanim zostanie ono ogłoszone publicznie, chcą poinformować o tym osobiście królową - pisze portal powołując się na swoje źródło. Oznacza to, że wkrótce i my poznamy imię drugiego dziecka Kate i Williama. Czekamy z niecierpliwością.

"Daily Mail" poinformował, że royal baby ma już wybrane imię.

Książę i księżna Cambridge zdecydowali się już na imię dla swojej córki, ale zanim zostanie ono ogłoszone publicznie, chcą poinformować o tym osobiście królową - pisze portal powołując się na swoje źródło.

Oznacza to, że wkrótce i my poznamy imię drugiego dziecka księżnej Kate i księcia Williama. Zobacz, jak wyglądała Kate, kiedy opuszczała szpital.

The baby daughter of Britain's Prince William and Catherine, Duchess of Cambridge, sleeps as she is carried in a car seat from the Lindo Wing of St Mary's Hospital, in London, Britain May 2, 2015. The Duchess of Cambridge, gave birth to a girl on Saturday, the couple's second child and a sister to one-year-old Prince George.    REUTERS/John Stillwell/pool TPX IMAGES OF THE DAY Reuters

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (9)
Księżna Kate i książę William wybrali już imię dla córki! Zanim jednak je ujawnią...
Zaloguj się
 • Gość: Sara

  Oceniono 13 razy 11

  Śliczna:)

 • Gość: zuza

  Oceniono 6 razy 6

  Obstawiam Elizabeth

 • Gość: khalesi

  Oceniono 2 razy 2

  Charlotte Elisabeth Diana - ładnie

 • Gość: aleksgj

  Oceniono 2 razy 2

  już ogłosili: Charlotte Elizabeth Diana

 • wotie

  Oceniono 10 razy 2

  obstawiam Fabienne, Etiennette lub Vivienne :P

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Charlotte Elizabeth Diana - twitt Kensington Palace

 • moorsoldaten

  Oceniono 23 razy -7

  Nie katujcie ludzi tymi niusami o angolskich nierobach i ich bachorach. W Polsce ponad pół miliona dzieci nie dojada, a wy się onanizujecie klasą próżniaczą i ich przychówkiem.

 • copyright

  Oceniono 7 razy -7

  szkoda jej, podobna do ojca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX