Natasza Urbańska nie jest już szatynką! Pokazała zdjęcia w blond włosach. Fani: "Jak Maja Sablewska"

Artystka na scenie tańczy i śpiewa, a w wywiadach często powtarza, że dla roli (oraz męża) gotowa jest na wiele. Tym razem cena była wysoka - musiała przefarbować włosy.
Urbańska w kolorze blond Natasza Urbańska nie jest już szatynką! Natasza Urbańska często powtarza, że dla roli (oraz męża) gotowa jest na wiele. Tym razem cena była wysoka - musiała przefarbować włosy. Natasza Urbańska na scenie tańczy i śpiewa, a w wywiadach często powtarza, że dla roli (oraz męża) gotowa jest na wiele. Tym razem cena była wysoka - musiała przefarbować włosy. Artystka do tej pory nie eksperymentowała z fryzurą. Brązowe włosy pasowały do jej urody i chyba ciężko było sobie wyobrazić ją jako blondynkę czy rudą. Ale by zagrać w najnowszej produkcji teatru Variete musiała rozjaśnić swoje ciemne pukle. Nic dziwnego - Urbańska pojawi się w spektaklu "Legalna blondynka". Fani nie szczędzili jej pochwał, ale niektórzy dopatrzyli się też podobieństwa do Mai Sablewskiej. Przypomnijmy, że początkowo rolę w spektaklu miała otrzymać Barbara Kurdej-Szatan. Józefowicz uważał, że jego ukochana nie nadaje się do zagrania głównej bohaterki: - To nie jest propozycja dla Nataszy. To opowieść o dziewczynie, która kończy szkołę, czyli ma niewiele ponad 20 lat - wyjaśniał w "Dzień Dobry TVN".

Natasza Urbańska do tej pory nie eksperymentowała z fryzurą. Brązowe włosy pasowały do jej urody i chyba ciężko było sobie wyobrazić ją jako blondynkę czy rudą. Ale by zagrać w najnowszej produkcji teatru Variete musiała rozjaśnić swoje ciemne pukle. Nic dziwnego - Urbańska pojawi się w spektaklu "Legalna blondynka".

<< ZOBACZ ZDJĘCIA BLOND NATASZY >>

Fani nie szczędzili jej pochwał, ale niektórzy dopatrzyli się też podobieństwa do Mai Sablewskiej:

Natasza UrbańskaFacebook.com/Natasza Urbańska

Przypomnijmy, że początkowo rolę w spektaklu miała otrzymać Barbara Kurdej-Szatan. Józefowicz uważał, że jego ukochana nie nadaje się do zagrania głównej bohaterki:

To nie jest propozycja dla Nataszy. To opowieść o dziewczynie, która kończy szkołę, czyli ma niewiele ponad 20 lat - wyjaśniał w "Dzień Dobry TVN".

W rozmowie z nami Natasza Urbańska opowiedziała niedawno o najtrudniejszych dla niej tematach - nawiązała też do domniemanej "dyktatury" męża:

 

 

jus

Więcej o:
Komentarze (10)
Natasza Urbańska nie jest już szatynką! Pokazała zdjęcia w blond włosach. Fani: "Jak Maja Sablewska"
Zaloguj się
 • Gość: OLA

  Oceniono 28 razy 10

  lizanie umywalki to rzeczywiście akt artystycznej odwagi :)

 • Gość: liv

  Oceniono 16 razy 6

  Teledysk z umywalką był świetny, pokazał jak zachowują się panienki na imprezach, trafiona prowokacja. Krążył w tym czasie w internecie filmik jak się widzi pijana laska, a jak wygląda w rzeczywistości. Niejedna panienka zastanowiła się nad sobą. Natasza jest piękna, zdolna, a kim jest Mańka Sablewska ? Ma chociaż maturę?A ta sztuczna lalka. Natasza w jasnych włosach wygląda cudownie. Niepowtarzalna kobieta.

 • noltee

  Oceniono 5 razy 5

  "Natasza Urbańska zmieniła kolor włosów."
  Dobrze że ten sekret "wyciekł" właśnie teraz, bo może radykalnie wpłynąć na wyniki nadchodzących wyborów.

 • www

  Oceniono 12 razy 4

  Naprawdę szkoda mi tej pięknej dziewczyny. Szkoda, bo mimo niezaprzeczalnej pracowitości, pomysłowości, i talentom tak do śpiewu jak i tańca, nigdy nie stanie się królową serc Polaków.
  Czym nam zawiniła? Ośmieliła się "rozbić rodzinę" Józefowicza. Rodzinę, która dużo wcześniej była w rozsypce.
  Cokolwiek zrobi dziś Natasza Urbańska, zawsze będzie oceniana właśnie z tego pryzmatu. A szkoda, bo głos ma świetny.
  Pamiętacie program Jak oni śpiewają? Do dziś nie rozumiem, jakim cudem wygrała wtedy fałszująca Włodarczyk, biorąca nas na lep swoich sztucznych łez w piosence "Mamo" Wioletty Villas.
  A pamiętacie Taniec z Gwiazdami? Ja pamiętam swój szok i niedowierzanie, kiedy program wygrała Anna Mucha, która tańczyła z gracją kłody drewna, i mimo rewelacyjnie zatańczonego tanga przez Nataszę.
  A na koniec kwestia lizania umywalki - czyli kontrowersyjny teledysk Nataszy. Zgadzam się ze zdaniem osoby @LIV piszącej powyżej. Ta piosenka i ten teledysk to prowokacja, mająca na celu uświadomienie młodym dziewczynom, jak ich wyzwolenie w klubach, brak hamulców, picie, ćpanie i bycie na topie wygląda z zewnątrz.
  Codziennie a raczej co noc obserwuję tego typu zachowania młodych dziewczyn z perspektywy mojej pracy. I jest mi wstyd za nie. I ciesze się ze Natasza Urbańska podjęła tak trudny temat by go wyciągnąć na powierzchnię.

  Szkoda i jej tak po ludzku. Nie zasłużyła na taką falę nienawiści, jaka ją spotkała.

 • justa567

  Oceniono 4 razy 4

  Fajnie

 • wotie

  Oceniono 12 razy 4

  korona za seks - "buu! do piekła!"

  role za seks - "nie ma w tym nic złego" xD

 • taaak

  Oceniono 1 raz 1

  Jest wredną,zazdrosną suką.Nabrali chłamu do tego Buffo i się "gwiazda" wyróżnia na tle tej hołoty.Najlepszych się pozbyła ,bo na ich tle wypadała słabo.Jedynie chyba Ambroziak jeszcze została,chociaż i ją już magma chłonie i wywala poza obieg.Już dolina łez wysycha pięknej czterdziestoletniej Natasi.Jesteś lachociągiem a nie artystą,ty zębata ździro!!!

 • dziwne

  Oceniono 10 razy -4

  Pewnie myślała, że jak się przefarbuje to my zapomnimy o umywalce a ona zacznie nowe życie :P

 • pan.malowany

  Oceniono 14 razy -6

  No wlasnie, umywalek juz nie lize? Przerzucila sie na pisuary?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX