Brangelina na meczu córek. Ostatnio media wysyłały ją na wakacje, teraz? "Szeroki uśmiech nie schodził jej z twarzy, cool mama!"

W ostatnich tygodnia media "niepokoiły" się formą Angeliny Jolie, która parę tygodni temu przeszła operację usunięcia jajników. Najnowsze zdjęcia aktorki prowadzą do zupełnie odmiennych wniosków.
Angelina Jolie czuje się już dobrze Parę tygodni temu przeszła operację usunięcia jajników W ostatnich tygodnia media "niepokoiły" się formą Angeliny Jolie, która parę tygodni temu przeszła operację usunięcia jajników. Najnowsze zdjęcia aktorki prowadzą do zupełnie odmiennych wniosków. "Wygląda na zmęczona i zestresowaną", "przydałyby się jej wakacje" - tak zdjęcia Angeliny Jolie odwiedzającej z dziećmi plan filmowy nowego projektu Brada Pitta, kilkanaście dni temu komentował "Daily Mail". O tym, że Angelina ma się dobrze, przekonują nowe zdjęcia rodziny Pitt. Gwiazdorska para została "przyłapana" przez paparazzi w sobotnie popołudnie w Los Angeles na meczu piłki nożnej, w którym uczestniczyły ich córki Shiloh i Zahara. - Ale cool mama! Angelinę zauważono, kiedy kupowała lody swoim dzieciom grającym w piłkę. Szeroki uśmiech nie schodził jej z twarzy, kiedy w towarzystwie męża obserwowała swoje córki w akcji - opisuje "Daily Mail". Rzeczywiście, tak dużo uśmiechającej się Jolie nie wiedzieliśmy dawno. Tylko miło patrzeć na takie rodzinne obrazki.

"Wygląda na zmęczona i zestresowaną", "przydałyby się jej wakacje" - tak zdjęcia Angeliny Jolie odwiedzającej z dziećmi plan filmowy nowego projektu Brada Pitta, kilkanaście dni temu komentował "Daily Mail". O tym, że Angelina ma się dobrze, przekonują nowe zdjęcia rodziny Pitt. Gwiazdorska para została "przyłapana" przez paparazzi w sobotnie popołudnie w Los Angeles na meczu piłki nożnej, w którym uczestniczyły ich córki Shiloh i Zahara.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Ale cool mama! Angelinę zauważono, kiedy kupowała lody swoim dzieciom grającym w piłkę. Szeroki uśmiech nie schodził jej z twarzy kiedy w towarzystwie męża obserwowała swoje córki w akcji - opisuje "Daily Mail".

Rzeczywiście, tak dużo uśmiechającej się Jolie nie wiedzieliśmy dawno. Tylko miło patrzeć na takie rodzinne obrazki :)

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (4)
Brangelina na meczu córek. Ostatnio media wysyłały ją na wakacje, teraz? "Szeroki uśmiech nie schodził jej z twarzy, cool mama!"
Zaloguj się
 • Gość: Tara

  Oceniono 30 razy 24

  Swietna rodzina taka prawdziwa bez udawania i naciagania dzieci zawsze normalnie ubrane bez wydziwiania!!

 • Gość: uma

  Oceniono 14 razy 14

  to raczej ie tak że uśmiech nie schodził jej z ust... ale widać, że i tak dobrze bawiła się ze swoją rodzinką. uwielbiam Brangelinę i ich dzieciaki :)

 • Gość: olkij

  Oceniono 4 razy 4

  no a gdzie jest sensacja?

 • Gość: Dorota

  Oceniono 9 razy -3

  tylko dlaczego ona zawsze na czarno ubrana? Przez tomwydaje sie jeszcze chudsza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX