Weronika Książkiewicz zmieniła fryzurę. Spodziewaliśmy się wszystkiego, tylko nie tego. "Matko i córko, czy to nowa rola?"

Kobiety wraz z nadejściem wiosny często serwują sobie wizerunkowe zmiany. Aktorkę fantazja poniosła wyjątkowo daleko.
Nowa fryzura Weroniki Weronika Książkiewicz zmieniła fryzurę. Kobiety wraz z nadejściem wiosny często serwują sobie wizerunkowe zmiany. Weronikę Książkiewicz fantazja poniosła wyjątkowo daleko. Kobiety wraz z nadejściem wiosny często serwują sobie wizerunkowe zmiany. Aktorkę fantazja poniosła wyjątkowo daleko. Aktorki dla roli potrafią zmienić się nie do poznania i taką sytuację chyba właśnie obserwujemy w przypadku Weroniki Książkiewicz. Trudno nam sobie wyobrazić, by za jej nowym wyglądem nie stała konieczność zawodowa. Słynąca z raczej mało szalonego i klasycznego stylu oraz blond fryzury Książkiewicz na Instagramie pokazała swoje nowe, co najmniej zaskakujące oblicze. Gwiazda zdecydowała się przefarbować włosy na...turkusowy. Modzie na ten odważy kolor uległo już wiele gwiazd, ale przyznamy szczerze, po Weronice się tego raczej nie spodziewaliśmy. Zaskoczeni byli też fani. Niektórym się spodobało.

Aktorki dla roli potrafią zmienić się nie do poznania i taką sytuację chyba właśnie obserwujemy w przypadku Weroniki Książkiewicz. Trudno nam sobie wyobrazić, by za jej nowym "lookiem" nie stała konieczność zawodowa. Słynąca z raczej mało "szalonego" i klasycznego stylu oraz blond fryzury Książkiewicz na Instagramie pokazała swoje nowe, co najmniej zaskakujące oblicze. Gwiazda zdecydowała się przefarbować włosy na...turkusowy.

Weronika Książkiewicz

Instagram.com/weronikaksiazkiewicz

Modzie na ten odważy kolor uległo już wiele gwiazd, ale przyznamy szczerze, po Weronice się tego raczej nie spodziewaliśmy. Zaskoczeni byli też fani. Niektórym się spodobało.

O matko i córko! Nowa rola?
Filmowy look?
Jak nie Ty!
Rock&Roll baby! - pisali internauci pod zdjęciem.

A jak Wam podoba się nowa, bardzo wiosenna odsłona aktorki?

Przypomnijmy "klasyczną Weronikę" sprzed kilku dni:

Nie byliśmy fanami kombinezonu Książkiewicz. Przekonało nas jedno spojrzenie w dół

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS