Doda w mini seksownie wygina się przed lustrem. Wszystko nagrała i... pokazała fanom. A oni? "Naje*ana, ale dama"

Wokalistka umie podkreślać swoje walory i chętnie się nimi chwali. Nie od dziś w końcu wiadomo, że nikt tak cię nie doceni, jak ty sama.
Doda przed lustrem Doda w mini seksownie wygina się przed lustrem. Doda umie podkreślać swoje walory i chętnie się nimi chwali. Nie od dziś w końcu wiadomo, że nikt tak cię nie doceni, jak ty sama. Doda umie podkreślać swoje walory i chętnie się nimi chwali. Nie od dziś w końcu wiadomo, że nikt tak cię nie doceni, jak ty sama. Wokalistka wstawiła właśnie na Instagram film nagrany po koncercie, który mógłby być potwierdzeniem tych słów. Doda przybiera coraz to seksowniejsze pozy, wypina się w bardzo kusej sukience podkreślającej jej figurę i co znamienne sama (!) się nagrywa. Na koniec padają słowa: "Jesteśmy po koncercie i było super!". To właśnie te słowa, a raczej to, w jaki zostały wypowiedziane, dały do myślenia fanom. Biorąc pod uwagę ostatnią aferę z alkoholem w tle (która okazała się "psikusem", a zrobił go mąż koleżanki artystki) wątpimy, by dobry stan Dody był spowodowany nadmiernymi procentami. Wokalistka wielokrotnie przyznawała, że pije mało alkoholu. Ale z pewnością miała dobry humor - być może to po prostu efekt upojenia swoim własnym seksapilem. Doda na majówkę pojechała w trasę koncertową do Belgii i Niemiec, gdzie dała koncerty dla tamtejszej Polonii - to właśnie wtedy nakręciła ten filmik. W trasie oprócz zespołu towarzyszył jej też Emil Haidar. Wokalistka dodała na Instagram wspólne zdjęcie ze zwiedzania.

Doda wstawiła właśnie na Instagram film nagrany po koncercie, który mógłby być potwierdzeniem tych słów. Doda przybiera coraz to seksowniejsze pozy, wypina się w bardzo kusej sukience podkreślającej jej figurę i co znamienne sama (!) się nagrywa. Na koniec padają słowa:

Jesteśmy po koncercie i było super!

To właśnie te słowa, a raczej to, w jaki zostały wypowiedziane, dały do myślenia fanom.

Asienajebałaś - skomentowała jedna z fanek.

Komentarze na profilu Dody Instagram.com/dodaqueen

Biorąc pod uwagę ostatnią aferę z alkoholem w tle (która okazała się "psikusem", a zrobił go mąż koleżanki artystki) wątpimy, by dobry stan Dody był spowodowany nadmiernymi procentami. Wokalistka wielokrotnie przyznawała, że pije mało alkoholu. Ale z pewnością miała dobry humor - być może to po prostu efekt upojenia swoim własnym seksapilem ;)

Doda na majówkę pojechała w trasę koncertową do Belgii i Niemiec, gdzie dała koncerty dla tamtejszej Polonii - to właśnie wtedy nakręciła ten filmik. W trasie oprócz zespołu towarzyszył jej też Emil Haidar. Wokalistka dodała na Instagram wspólne zdjęcie ze zwiedzania.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Zobaczcie, jak równie seksownie Doda prezentowała się na nagraniu "Tańca z Gwiazdami".

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS