Życzenia składał mu cały świat, ale najfajniejsze urodzinowe zdjęcie pokazała siostra. Wiecie kim jest i jak wygląda Joanne Beckham?

David Beckham 2 maja skończył 40 lat. Jego młodsza siostra pokazała rozczulające zdjęcie dwójki z dzieciństwa.

40. urodziny były piłkarz świętował w Marrakeszu w towarzystwie rodziny i przyjaciół, wśród których nie zabrakło takich sław jak Eva Longoria, czy (prawie) pełnego składu Spice Girls. Internetowe życzenia przesyłały mu inne gwiazdy i "zwykli śmiertelnicy", wyjątkową wiadomością podzieliła się młodsza siostra Beckhama, Joanne. 33-letnia fryzjerka pokazała wspólne zdjęcie z dzieciństwa, do którego załączyła wzruszające życzenia.

Joanne i David Beckham w dzieciństwie

Instagram.com/therealjoannebeckham

Najlepsze urodzinowe życzenia dla tej wyjątkowej osoby, mojego brata. Wszyscy mówią, że mają najlepszego brata na świecie, ale to ja go mam. Jestem bardzo dumna, mogąc być jego siostrą. Jest kimś, na kim wzorowałam się całe życie. Tyle osiągnął i wciąż odnosi kolejne sukcesy, ale mimo tego pozostał skromną i dbającą o innych osobą. Jestem szczęściarą mogąc dzielić tyle wspaniałych wspomnień z Davidem, dziś dziele się z wami jednym z nich - napisała na Instagramie.

Starszy brat nie jest jedynym członkiem rodziny Beckham, z którym Joanne pozostaje w bliskich kontaktach. 33-latka regularnie wrzuca na Instagrama zdjęcia ze swoimi bratankami, wiele zawdzięcza też sławnej bratowej.

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ JOANNE >>

To właśnie Victoria okazała się być dużym wsparciem, gdy siostra jej męża zmagała się ze sporą nadwagą. Jeszcze parę lat temu fryzjerka nosiła rozmiar 18-20, z pomocą projektantki i personalnych trenerów, udało się jej zejść do rozmiaru 10-12. Ich stosunki nie zawsze jednak układały się tak sielankowo. Dawniej sporo mówiło się o wzajemnej niechęci Victorii i Joanne.

Były wtedy młode, kiedy dojrzały, bardzo się do siebie zbliżyły. Mają take samo poczucie humoru i zachowują się jak siostry. Jo żartuje czasem, że Victoria jest jak jej matka chrzestna. Przyznaje, że za problemy z wagą było odpowiedzialne "jedzenie na pocieszenie", którym leczyła się, gdy przeżywała gorszy okres w życiu. Victoria nauczyła jej samodyscypliny i pozytywnego myślenia - zdradzało źródło magazyny "Closer"

Victoria Beckham z synem Romeo, Joanne Beckham

Bulls

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS