Spice Girls razem na imprezie, a z nimi "nowa członkini". Nie zgadniecie kto to. Podpowiadamy: nazwała się "Latina Spice"

Pewna aktorka pokazała zdjęcie, które z pewnością sprawiło fanom legendarnego girlsbandu sporo radości.
Nowa członkini Spice Girls Pewna aktorka obwołała się nową Spicetką Najsłynniejszy girlsband świata triumfy święcił w drugiej połowie lat 90. W 2007 roku "Baby", "Posh", "Sporty", "Ginger" i "Scary" ogłosiły powrót na trasę koncertową, ostatni raz wspólnie wystąpiły na zamknięcie igrzysk olimpijskich w Londynie w 2012. W maju 2015 kolejną "reaktywację" na swoim Intagramie ogłosiła... Eva Longoria. Aktorka zamieściła zdjęcie w towarzystwie członkiń zespołu (zabrakło jedynie Mel B), obwołując siebie nową "Spicetką" - "Latina Spice". Do takiego spotkania nie mogło dojść przypadkiem. Panie bawiły się w Marrakeszu, gdzie odbywała się impreza z okazji 40. urodzin Davida Beckhama. Poza przyjaciółkami, nie mogło zabraknąć na nich dzieci Beckhamów. Jak podoba Wam się pomysł nowego składu girlsbandu? Pytanie "którą ze Spice Girls" jesteś" nabiera teraz nowego wymiaru.

Najsłynniejszy girlsband świata triumfy święcił w drugiej połowie lat 90. W 2007 roku "Baby", "Posh", "Sporty", "Ginger" i "Scary" ogłosiły powrót na trasę koncertową, ostatni raz wspólnie wystąpiły na zamknięcie igrzysk olimpijskich w Londynie w 2012. W maju 2015 kolejną "reaktywację" na swoim Intagramie ogłosiła...Eva Longoria. Aktorka zamieściła zdjęcie w towarzystwie członkiń zespołu (zabrakło jedynie Mel B) obwołując siebie nową "Spicetką" - "Latina Spice".

Eva Longoria z członkiniami zespołu

Instagram.com/evalongoria

Do takiego spotkania nie mogło dojść przypadkiem. Panie bawiły się w Marrakeszu, gdzie odbywała się impreza z okazji 40. urodzin Davida Beckhama. Poza przyjaciółkami, nie mogło zabraknąć na nich dzieci Beckhamów.

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z URODZIN BECKHAMA >>

Jak podoba Wam się pomysł nowego składu girlsbandu? Pytanie "którą ze Spice Girls" jesteś" nabiera teraz nowego wymiaru ;)

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS