Wiedzieliście, że Amal ma tak piękną siostrę? "Mogłyby być bliźniaczkami". Ma na imię Tala i właśnie... zaliczyła wpadkę

Chodzenie po bruku wymaga uwagi, chodzenie po nim w wysokich obcasach wymaga uwagi podwójnej. A kiedy jest się pod obstrzałem paparazzi, może nawet i potrójnej.

Amal Clooney świetnie daje sobie radę w show-biznesie i na zdjęciach wygląda świeżo, dziewczęco i elegancko. Nie ma mowy o potknięciu, pełny profesjonalizm. O ile jednak możemy śmiał nazwać ją "chodzącą perfekcją", to jej siostra musi jeszcze sporo się nauczyć.

Tala Alamuddin w czwartek świętowała urodziny męża swojej siostry, George'a Clooneya. Impreza odbyła się w czwartek w restauracji "Il Buco" na Manhattanie. Tala tego dnia miała na sobie niebotyczne szpilki Giamba. Ich kontakt z brukiem okazał się fatalny w skutkach. Tala przewróciła się. Upadek musiał być bolesny!

<< SIOSTRA AMAL CLOONEY I JEJ UPADEK >>

Świat o niej usłyszał podczas hucznego ślubu Amal i George'a Clooneya, była wówczas druhną swojej siostry. Choć Amal stała się sławna niemal z dnia na dzień, o Tali niewiele wiadomo. "Daily Mail" dowiedział się jedynie, że mieszka w Singapurze z 12-letnią córką Mią i owczarkiem niemieckim Mojo.

Podobno jej mężem był biznesmen Nagi Hamiyeh, jednak obecnie zaręczona jest z mężczyzną o imieniu Nico - czytamy.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS