Nowa kreacja podobała nam się bardziej. Pierwsza może nie była ładna, ale miała jedną zaletę: całkiem nagi brzuch Okupnik

W ostatnim odcinku "Tańca z gwiazdami"pary tańczyły aż po dwa tańce. Stylizacja Tatiany Okupnik z drugiego występu podoba nam się znacznie bardziej. Mimo pewnych zalet tej pierwszej.

Dwa tańce i dwie stylizacje. "Taniec z gwiazdami" z odcinka na odcinek stawia przed uczestnik coraz to nowe wyzwanie taneczne. A widzowie korzystają. Nie tylko możemy obejrzeć dwa razy więcej występów, to dodatkowo dwa razy więcej stylizacji. I tak Tatiana Okupnik zachwyciła nas w drugiej odsłonie seksownej i zmysłowej, za to na początku... Delikatnie mówiąc nowoczesna i krzykliwa stylizacja nie przypadła nam do gustu totalnie. No z małym wyjątkiem. Eksponowała idealnie zgrabny brzuch piosenkarki.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA TATIANY OKUPNIK >>

 

Para wykonywała taniec z gatunku hip-hop oraz zaprezentowali taniec latynoamerykański. Choć zapewniali, że było to dla nich spore wyzwanie, to jednak z obu prób wyszli obronną ręką i bez problemu przeszli do kolejnego odcinka (zobacz, kto odpadł z "Tańca z gwiazdami").

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Która stylizacja podoba Ci się najbardziej?
Więcej o:
Komentarze (2)
Nowa kreacja podobała nam się bardziej. Pierwsza może nie była ładna, ale miała jedną zaletę: całkiem nagi brzuch Okupnik
Zaloguj się
  • Gość: Lebowsky

    Oceniono 5 razy 3

    Kiedyś była fajna, skromna i naturalna. Teraz bez przerwy pozuje, wyreżyserowane zachowania, po prostu coraz bardziej sztuczna.

  • Gość: czytelnik

    Oceniono 1 raz 1

    Dotychczas widok pani Tatiany zsyłał na mnie natchnienie do żartów, mam nadzieję że nie ma mi tego za złe, jednak teraz pod przemożnym wpływem reklam „Zgody” postanowiłem odpuścić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX