Niesamowite łuki, wyjątkowe meble i ogromna kuchnia. Zobaczcie, jak wygląda królestwo Piotra Najsztuba

W programie "Ugotowani" mogliśmy podziwiać nie tylko kulinarne umiejętności gwiazd, które wystąpiły w programie, lecz także ich domy. W ostatnim odcinku specjalnym pojawili się Kazimiera Szczuka, Magda Steczkowska, Jakub Bartnik i Piotr Najsztub.

Kuchnia od wielu lat jest ogromną pasją Piotra Najsztuba. Nie tylko sam uwielbia spełniać się w kuchni, lecz także jest współwłaścicielem warszawskiej restauracji "Przegryź". Tym bardziej nie dziwi więc udział dziennikarza w odcinku specjalnym "Ugotowanych". Przy okazji mogliśmy zobaczyć jego dom, którego sercem jest ogromna kuchnia - królestwo pana domu.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z DOMU NAJSZTUBA >>

Magdę Steczkowską, Kazimierę Szczukę i Jakuba Bartnika Piotr Najsztub ugościł wspaniałym menu. Na przystawkę podał roladę pleśniową z koziego sera na grzance z rukolą i sosem balsamicznym, następnie baraninę z grillowanymi warzywami. Zwieńczeniem kolacji był "bombowy banał", czyli serek camembert z podpieczoną skorupką z cukru.

Ja od lat żyję z gadania, a to bardzo niemęskie zajęcie. Gdy teraz coś ugotuję, wiem, że coś zrobiłem własnymi rękami, a ktoś to jeszcze zjadł i mu smakowało, to daje mi to poczucie podstawowego sensu - opowiadał Piotr Najsztub w rozmowie z portalem Nasz.kolporter.

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS