Co Sara Boruc robiła po pokazie? Afterparty inne niż zwykle. "Grzeszymy"

Myślicie, że w menu Sary Boruc są jedynie gotowane warzywa? Właśnie pokazała dowód, że nie. Po pokazie La Manii poszła na... kebab!
Co Sara Boruc robiła po pokazie? Afterparty inne niż zwykle. "Grzeszymy" W środę odbywało się nagranie finałowego odcinka "Project Runway" oraz pokaz kolekcji uczestników. Sara Boruc na swoim Instagramie pokazała, jak świętowała zakończenie drugiej serii show. Jest to dość zaskakujący sposób. Myślicie, że w menu Sary Boruc są jedynie gotowane warzywa? Właśnie pokazała dowód, że nie. Po pokazie La Manii poszła na... kebab! Kaloryczny posiłek o późnej porze, to rzeczywiście grzech przeciw zgrabnej figurze. Jednak czym byłoby życie bez odrobiny przyjemności? W końcu nic tak nie smakuje, jak solidny kebab o północy. Partnerce Artura Boruca drobne odstępstwo od diety raczej nie zaszkodzi. Jak wiemy, na co dzień celebrytka odżywia się zupełnie inaczej.

W środę odbywało się nagranie finałowego odcinka "Project Runway" oraz pokaz kolekcji uczestników. Sara Boruc na swoim Instagramie pokazała, jak świętowała zakończenie 2 serii show i jest to dość zaskakujący sposób. Nie przypuszczaliśmy, że pójdzie akurat na kebab.

Sara Boruc je kebab Screem z Instagram.com/sinbymannei_com/

Grzeszymy - otagowała Boruc zdjęcie.

Grzech przeciw figurze faktycznie ciężki. Nie dość, że ciężki posiłek, to jeszcze wieczorem, jednak czymże byłoby życie bez odrobiny przyjemności, a przecież nic tak nie smakuje jak solidny kebab o północy. Tym bardziej, że na co dzień Sara Boruc je nieco inaczej:

 

 

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS