Magdalena Ogórek pierwszy raz na salonach. I to w TAKIEJ kreacji. Sukienka niczym halka

Magdalena Ogórek, od czasu ogłoszenia swojej kandydatury, na imprezie show-biznesowej jeszcze nie była. Wybory prezydenckie za pasem, nadszedł zatem najwyższy czas. Pojawiła się we wtorek na pokazie najnowszej kolekcji marki La Mania.
Ogórek na salonach Magdalena Ogórek pierwszy raz na salonach. Magdalena Ogórek, od czasu ogłoszenia swojej kandydatury w wyborach prezydenckich, na imprezie show-biznesowej jeszcze nie była. Aż do teraz. Magdalena Ogórek, od czasu ogłoszenia swojej kandydatury w wyborach prezydenckich, na imprezie show-biznesowej jeszcze nie była. Wybory prezydenckie za pasem, nadszedł zatem najwyższy czas. Pojawiła się we wtorek na pokazie najnowszej kolekcji marki La Mania. Wybory prezydenckie już niebawem, kampania prezydencka na finiszu, bywać trzeba. Świetną okazją do tego był dla Magdaleny Ogórek pokaz domu mody, którego dyrektor kreatywną jest ekspartnerka Jana Kulczyka, Joanna Przetakiewicz. Kandydatka na prezydenta na imprezę przyszła w kreacji, a jakże, właśnie od La Manii. Sukienka niczym halka, dekolt, odsłonięte nogi - w takim wydaniu Magdaleny Ogórek jeszcze nie widzieliśmy. Choć wiadomo, że ma słabość do krótkich kreacji. Za tę, którą założyła na obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej, została ostro skrytykowana. Wcześniej na salonach mogliśmy Magdalenę Ogórek zobaczyć w październiku, jeszcze przed ogłoszeniem, że kandyduje na prezydenta. Przyszła wtedy na pokaz Bizuu i czas spędziła m.in. w towarzystwie żony Cezarego Pazury, Edyty.

Wybory prezydenckie już niebawem, kampania prezydencka na finiszu, bywać trzeba. Świetną okazją do tego był dla Magdaleny Ogórek pokaz domu mody, którego dyrektor kreatywną jest eks partnerka Jana Kulczyka, Joanna Przetakiewicz. Kandydatka na prezydenta na imprezę przyszła w kreacji, a jakże, właśnie od La Manii.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Sukienka niczym halka, dekolt, odsłonięte nogi - w takim wydaniu Magdaleny Ogórek jeszcze nie widzieliśmy. Choć wiadomo, że ma słabość do krótkich kreacji. Za tę, którą założyła na obchody rocznicy katastrofy smoleńskiej, została ostro skrytykowana.

Wcześniej na salonach mogliśmy Magdalenę Ogórek zobaczyć w październiku, jeszcze przed ogłoszeniem, że kandyduje na prezydenta. Przyszła wtedy na pokaz Bizuu i czas spędziła m.in. w towarzystwie żony Cezarego Pazury, Edyty.

Edyta Pazura i Magdalena Ogórek KAPiF

Wybory prezydenckie 2015 już 10 maja. Ostatnio rozmawialiśmy z gwiazdami o tym, jakie pytania zadałyby kandydatom na prezydenta. Zobaczcie:

 

mte, wideo: Agencja TVN/x-news

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS