"Dowbor wygląda młodziej niż syn". Widzieliśmy różne masakry Photoshopem. Ale tu aż ręce opadają. Zapytaliśmy dziennikarkę, co ona na to

"Wygląda młodziej niż syn", "najmłodsza babcia po 50-tce" - takie komentarze pojawiły się pod niemiłosiernie wyretuszowanym zdjęciem Katarzyny Dowbor. Dziennikarka w rozmowie z nami przyznała, że nie wiedziała nawet, że jej podobizna będzie na okładce.
Masakra Photoshopem "Dowbor wygląda młodziej niż syn". "Wygląda młodziej niż syn", "najmłodsza babcia po 50-tce" - takie komentarze pojawiły się pod niemiłosiernie wyretuszowanym zdjęciem Katarzyny Dowbor. "Wygląda młodziej niż syn", "najmłodsza babcia po 50-tce" - takie komentarze pojawiły się pod niemiłosiernie wyretuszowanym zdjęciem Katarzyny Dowbor. Dziennikarka w rozmowie z nami przyznała, że nie wiedziała nawet, że jej podobizna będzie na okładce. Kto jest na tej okładce i przede wszystkim, ile ma lat? Z tą zagadką musieli zmierzyć się ci, którzy zobaczyli okładkę najnowszego "Tele Tygodnia". Odpowiadamy: jest to Katarzyna Dowbor. Chyba. Przypomnijmy, że prezenterka w tym roku skończyła 55 lat, graficy jednak o tym zapomnieli i do granic możliwości wyretuszowali wszelkie niedoskonałości, przebarwienia czy zmarszczki na jej twarzy. Poszli nawet jeszcze dalej: prezenterkę pozbawili tak charakterystycznych dla niej piegów. Zapytaliśmy dziennikarkę, co sądzi o retuszu. Okazuje się, że nie wiedziała nawet, że jest na okładce tygodnika. - Nie wybierałam zdjęcia do okładki, ja o tym nie decyduję tylko redakcja "Tele Tygodnia", więc proszę z nimi o tym rozmawiać. Jestem przeciwniczką retuszowania. Z "Tele Tygodniem" rozmawiałam o swoim programie. Mam dużo zdjęć z planu, podesłałam im je, ale okazuje się, że nie o to im chodziło. Nie widziałam okładki, więc nie wiem, o co chodzi. Nie wiedziałam nawet, że będę na okładce - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl. Gdy Dowbor dowiedziała się, że na okładce wyretuszowano nawet jej piegi, zareagowała z humorem: - Piegów się nie wypieram i nie wstydzę - powiedziała nam.

Kto jest na tej okładce i przede wszystkim, ile ma lat? Z tą zagadką musieli zmierzyć się ci, którzy zobaczyli okładkę najnowszego "Tele Tygodnia". Odpowiadamy: jest to Katarzyna Dowbor. Chyba. Przypomnijmy, że prezenterka w tym roku skończyła 55 lat, graficy jednak o tym zapomnieli i do granic możliwości wyretuszowali wszelkie niedoskonałości, przebarwienia czy zmarszczki na jej twarzy. Poszli nawet jeszcze dalej: prezenterkę pozbawili tak charakterystycznych dla niej piegów. Efekt? Dowbor jest nie do poznania, a jej skóra na twarzy i na szyi jest gładka niczym pupa niemowlaka.

Katarzyna Dowbor na okładce 'Tele Tygodnia' Tele Tydzień

Nawet najzagorzalsi fani gazety nie mogli przejść obok tej "masakry Photoshopem" obojętnie i ostro komentowali retusz roku na profilu tygodnika na FB. Pojawiły się głosy, że Dowbor wygląda jak jej 20 lat młodsza koleżanka - Katarzyna Cichopek, a nawet, że na zdjęciu sprawia wrażenie młodszej od syna.

Dowbor czy Cichopek - która z nich powyżej na okładce? Bo wieku określić się nie da, a obie Panie różnią się wiekiem i to znacznie...
Wygląda jak rówieśnica swego syna
Jaki retusz:D Kocham Was redakcjo, ale odmłodziliście panią Kasię o 20 lat. Wystarczyłoby o 10
To już nie jest ruda? I nie ma piegów:(
Najmłodsza babcia po 50-tce !!! - pisali internauci.

Zapytaliśmy dziennikarkę, co sądzi o retuszu. Okazuje się, że nie wiedziała nawet, że jest na okładce tygodnika.

Nie wybierałam zdjęcia do okładki, ja o tym nie decyduję tylko redakcja "Tele Tygodnia", więc proszę z nimi o tym rozmawiać. Jestem przeciwniczką retuszowania. Z "Tele Tygodniem" rozmawiałam  o swoim programie. Mam dużo zdjęć z planu, podesłałam im je, ale okazuje się, że nie o to im chodziło. Nie widziałam okładki, więc nie wiem, o co chodzi. Nie wiedziałam nawet, że będę na okładce - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Gdy Dowbor dowiedziała się, że na okładce wyretuszowano nawet jej piegi, zareagowała z humorem.

Piegów się nie wypieram i nie wstydzę - powiedziała nam.

Zobaczcie komentarze internautów.

Komentarze na profilu Tele Tygodnia Facebook.com/Tele Tydzień

Jeden z fanów zaproponował, by porównać prawdziwe zdjęcie Dowbor z tym na okładce - co też czynimy.

Katarzyna Dowbor Tele Tydzień/ Kapif

Zobaczcie też, co Dowbor opowiedziała nam o tym, jak udało jej się schudnąć.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS