Nigdy nie zgadniecie, do czego Longoria używa kart do gry. I to z jakim efektem!

Aktorce na czerwonym dywanie źle wyglądać się nie zdarza. Teraz wiemy co, między innymi, stoi za jej nienagannym wyglądem.
Pomysłowa Eva Longoria Nigdy nie zgadniecie, do czego aktorka używa kart do gry Kolejny dzień, kolejna rzecz, której możemy nauczyć się od gwiazd. Tym razem naprawdę przydatnej! Eva Longoria na Instagramie zdradziła. kulisy przygotowań do nagrania programu "Extra". Aktorka pokazała, jak wyglądało robienie makijażu. Nie byłoby w tym zdjęciu nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że gwiazda miała wpięte we włosy...karty do gry. Efekt był wyborny. Uwagę od perfekcyjnego makijażu i fryzury gwiazdy skutecznie odwracała jednak opinająca biała sukienka, idealnie podkreślająca jej płaski brzuch i kształtne pośladki. Aktorka przyciągała spojrzenia. Czterdziestolatka pokazała niewiarygodną sylwetkę w obcisłej białej sukience - skomentował "Daily Mail". Macie swoje teorie? Naszym zdaniem sztuczka z kartami ma uchronić gotową już do wyjścia fryzurę przed śladem po wsuwkach, które z kolei ułatwiają wykonanie makijażu.

Kolejny dzień, kolejna rzecz, której możemy nauczyć się od gwiazd. Tym razem naprawdę przydatnej! Kulisy swoich przygotowań do wyjścia na Instagramie zdradziła Eva Longoria. Aktorka pokazała, jak wygląda u niej robienie makijażu. Nie byłoby w tym zdjęciu nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że gwiazda ma wpięte we włosy...karty do gry.

Eva Longoria

Instagram.com/evalongoria

Ważne, że efekt był wyborny. Longoria tak przygotowywała się do nagrania odcinka programu "Extra". Od perfekcyjnego makijażu i fryzury gwiazdy skutecznie uwagę odwracała jednak opinająca biała sukienka, idealnie podkreślająca jej płaski brzuch i kształtne pośladki.

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>
Eva Longoria z pewnością przyciągała spojrzenia, kiedy przyjechała na nagranie. Czterdziestolatka pokazała niewiarygodną sylwetkę w obcisłej białej sukience - skomentował "Daily Mail".

Macie swoje teorie? Naszym zdaniem sztuczka z kartami ma uchronić gotową już do wyjścia fryzurę przed śladem po wsuwkach, które z kolei ułatwiają wykonanie makijażu. Zgadliśmy?

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS