Blake Lively w 11 strojach jednego dnia. Za każdym razem źle wyglądała. Zdziwicie się, ile kosztowała jej biżuteria

Grafik gwiazd bywa napięty, a pokazać się dwa razy w tym samym "outficie" niby nie wypada. Blake Lively chyba właśnie pobiła rekord liczby stylizacji zaprezentowanych jednego dnia. Szkoda tylko, że co jedna, to gorsza.
Blake Lively miała na sobie 11 kreacji jednego dnia Grafik gwiazd bywa napięty, a pokazać się dwa razy w tym samym "outficie" niby nie wypada Blake Lively szybko wróciła do pracy po urodzenia dziecka i narzuciła sobie wyjątkowo szybkie tempo. Młoda mama jest m.in. w trakcie promowania swojego nowego filmu, "The Age of Adaline". Premiera, programy telewizyjne, spotkania z fanami i mediami - jednego dnia gwiazda miała aż jedenaście eventów! Do zadania podeszła bardzo ambitnie - przebierała się za każdym razem. Mamy wrażenie, że stylistka sama pogubiła się w tym, co miało być zestawione w poszczególnych stylizacjach. A może to Blake zabrała z domu złą stylistkę? W stylizacjach zaprezentowanych przez aktorkę tego dnia znajdziemy wszystko - strój Daphne ze Scooby Doo, płaszcz inspirowany dywanem i kombinezon z rajstop w gwiazdki. Blake Lively miała na sobie biliard okropnych outfitów jednego dnia. Wytłumacz nam to. Blake, jesteśmy zdezorientowani. Nawet nie wiemy, od czego zacząć - skomentował portal Lifestylemag.com. Magazyn "People" w tym modowym zawrocie głowy zwrócił uwagę na jeszcze jedną rzecz. Jak wyliczył, aktorka tego dnia miała na sobie biżuterię o łącznej wartości 10 milionów dolarów. Blake ma dobre oko i potrafi docenić biżuterię. Ekscytuje się jak mała dziewczynka, kiedy widzi diamenty. Biżuteria jest dla niej tak samo ważna, jak każda inna część stroju - wyjaśnia projektantka biżuterii, Lorraine Schwartz, która współpracuje z Lively. Jak myślicie, czy inwestycja się zwróci?

Młoda mama szybko wróciła do pracy po urodzenia dziecka i narzuciła sobie wyjątkowo szybkie tempo. Blake Lively jest w trakcie promowania nowego filmu ze swoim udziałem, "The Age of Adaline". Premiera, programy telewizyjne, spotkania z fanami i mediami - jednego dnia gwiazda miała ich wpisanych w grafik aż jedenaście! Do zadania podeszła bardzo ambitnie - tyle razy się przebierała. Mamy wrażenie, że stylistka sama pogubiła się w tym, co miało być zestawione razem w poszczególnych stylizacjach, a może to Blake zabrała z domu złą stylistkę?

W "outfitach" zaprezentowanych przez aktorkę tego dnia znajdziemy wszystko: strój Daphne ze Scooby Doo, płaszcz inspirowany dywanem i kombinezon z rajstop w gwiazdki, z którego, gdzieś w nowojorskim apartamencie, zaśmiać musiała się nawet Kim Kardashian.

<< ZOBACZ 11 STYLIZACJI BLAKE LIVELY >>
Blake Lively miała na sobie biliard okropnych outfitów jednego dnia. Wytłumacz nam to, Blake, jesteśmy zdezorientowani. Nawet nie wiemy, od czego zacząć - skomentował portal Life&stylemag.com.

Magazyn "People" w tym stylizacyjnym zawrocie głowy zwrócił uwagę na jeszcze jedną rzecz - biżuterię. Jak wyliczył, aktorka tego dnia miała na sobie akcesoria o łącznej wartości 10 milionów(!) dolarów.

Ona ma dobre oko i potrafi docenić biżuterię. Ekscytuje się jak mała dziewczynka, kiedy widzi diamenty. Biżuteria jest dla niej tak samo ważna, jak każda inna część stroju - wyjaśnia projektantka biżuterii, Lorraine Schwartz, której Lively jest stałą klientką.

Jak myślicie, czy inwestycja się zwróciła? Może Wam uda się znaleźć chociaż jedną dobrą stylizację w tym stylizacyjnym chaosie?

Zobacz też:

Lively przymierza ubrania i radzi się fanów. Co za nogi!

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS