Daria Widawska jest w ciąży!

Daria Widawska jest w ciąży. Magazyn "Party" podaje, że aktorka spodziewa się drugiego dziecka.
Daria Widawska w ciąży! Daria Widawska i jej mąż Michał Jarosiński spodziewają się drugiego dziecka. Daria Widawska jest w ciąży. Magazyn "Party" podaje, że aktorka spodziewa się drugiego dziecka. Widawska ma już syna, którego urodziła w 2008 roku. Daria Widawska jest w ciąży. Magazyn "Party" podaje, że aktorka spodziewa się drugiego dziecka. Już w poniedziałek trafi do kiosków najnowszy numer "Party". Tymczasem serwis Afterparty.pl opublikował jako pierwszy okładkę magazynu - a z niej dowiadujemy się, że Daria Widawska jest w ciąży. Aktorka już po raz drugi zostanie mamą. W 2008 roku Daria Widawska i jej mąż, operator Michał Jarosiński przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Iwa. Para jest małżeństwem od 2007 roku. Gratulujemy!

Już w poniedziałek trafi do kiosków najnowszy numer "Party". Tymczasem serwis Afterparty.pl opublikował jako pierwszy okładkę magazynu - a z niej dowiadujemy się, że Daria Widawska jest w ciąży.

Daria Widawska na okładce 'Party'Fragment okładki 'Party'

Aktorka już po raz drugi zostanie mamą. W 2008 roku Daria Widawska i jej mąż, operator, Michał Jarosiński przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko - syna Iwa. Para jest małżeństwem od 2007 roku.

Gratulujemy!

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS