Wymowny wpis Dody: "Żegnaj. Alkoholizm jest zabójcą największej miłości". Chodzi o ukochanego? Fani nie dowierzają

"Żegnaj", "koniec miłości" - Doda użyła bardzo dobitnych określeń.
Wymowny wpis Dody "Żegnaj. Alkoholizm jest zabójcą największej miłości". Chodzi o ukochanego? Związek Dody i Emila Haidara rozkwitał niemal na naszych oczach. Wspólne zdjęcia, słodkie słówka, krótkie filmy z prywatnego życia pary... W sobotę w nocy na prywatnym profilu wokalistki na Facebooku pojawił się jednak ostry wpis, który sprawił, że zaczęliśmy niepokoić się o przyszłość tego związku. Whisky moja żono - bo na pewno nie ja. Żegnaj - napisała Doda. Wpadaj do nas. Jest wszystko oprócz whisky - skomentowała żona Tomka Luberta, Ewa. Kolejny komentarz Dody tylko dolał oliwy do ognia. Alkoholizm jest zabójcą największej miłości - stwierdziła Rabczewska. Z kolei na Instagramie wokalistka wstawiła dosyć wymowny obrazek. Zanim powiem "tak" i to panieńskie życie się skończy, chcę być pewna, że poślubię mojego najlepszego przyjaciela - tak można przetłumaczyć jego treść. Nie poznałam jeszcze takiej osoby - napisała Doda pod zdjęciem. Fani zastanawiają się, czy jej wpis jest prowokacją. Pojawiają się też głosy, że może dotyczyć kogoś innego. Przypomnijmy, że Doda wielokrotnie podkreślała, że sama pije mało alkoholu. Po prostu wiem, kiedy przestać pić. (...) Nie piję tak, żeby nie pamiętać! Ja po prostu wiem, kiedy iść do domu. (...) Dla mnie przyzwoitość objawia się tym, że zawsze masz ochotę spojrzeć sobie w oczy. A ja zawsze mam ochotę na siebie spojrzeć, nawet po największej imprezie! - mówiła gwiazda na łamach Fakt.pl w 2012 roku. Z kolei w rozmowie z 4Fun.tv zdradziła, że nie jest typem melanżowiczki. Ja nie melanżuję. Nigdy nie melanżowałam, dlatego zaszłam tak daleko. Wbrew pozorom ma dużo samodyscypliny w sobie i nie lubię się szlajać, imprezować. Wiadomo, że po koncertach ze znajomymi jak najbardziej, ale żeby tak do upadłego, co weekend to raczej nie - mówiła. Taki nagły zwrot akcji może dziwić. Jeszcze w zeszły piątek Haidar towarzyszył Dodzie na nagraniu "Tańca z Gwiazdami", w którym wokalistka dała show. Biznesmen chętnie pozował z nią do zdjęć, a w samochodzie pozwolili sobie na pocałunki. Obiektywy kamer wcale im nie przeszkadzały. Czy wpisy na profilach piosenkarki oznaczają koniec związku Dody i Haidara? Czekamy na rozwój wydarzeń...

Związek Dody i Emila Haidara różni się od poprzednich, w jakich była piosenkarka. Gwiazda z początku ukrywała tożsamość ukochanego, a kolejne etapy relacji bardziej sugerowała, niż oznajmiała. Najpierw na zdjęciach pojawiały się wskazówki, że nie spędza wieczoru sama, potem były wakacje, w czasie których pokazała nam tył głowy Haidara, a w końcu eleganckie pudełeczko na biżuterię, które sprawiło, że fani snuli domysły o zaręczynach.

W sobotę w nocy na prywatnym profilu wokalistki na Facebooku pojawił się kolejny wpis, który sugerował, ale wprost nie mówił nic (wpis był publiczny, później został ukryty). Jego wymowa zaniepokoiła jednak fanów Dody.

Whisky moja żono - bo na pewno nie ja. Żegnaj.

Wpis skomentowała żona Tomka Luberta, Ewa.

Wpadaj do nas. Jest wszystko oprócz whisky

Jednak kolejny komentarz Dody tylko dolał oliwy do ognia.

Alkoholizm jest zabójcą największej miłości.

Wpis Dody Facebook.com/Doda Rabczewska

Na Instagramie zaś wokalistka wstawiła obrazek, który tak można przetłumaczyć:

Zanim powiem "tak" i to panieńskie życie się skończy, chcę być pewna, że poślubię mojego najlepszego przyjaciela.

Opatrzyła go wymownym komentarzem.

Nie poznałam jeszcze takiej osoby.

Wpis Dody Instagram.com/dodaqueen

Fani Dody zastanawiają się, czy jej wpis jest prowokacją. Pojawiają się też głosy, że może dotyczyć kogoś innego.

Komentarze na profilu Dody Instagram.com/dodaqueen

0Emil Haidar, Rabczewska Dorota Doda  2015-04-17 Kapif

Przypomnijmy, że Doda wielokrotnie podkreślała, że sama pije mało alkoholu.

Po prostu wiem, kiedy przestać pić. (...) Nie piję tak, żeby nie pamiętać! Ja po prostu wiem, kiedy iść do domu. (...) Dla mnie przyzwoitość objawia się tym, że zawsze masz ochotę spojrzeć sobie w oczy. A ja zawsze mam ochotę na siebie spojrzeć, nawet po największej imprezie! - mówiła w Fakt.pl w 2012 roku.

Z kolei w rozmowie z 4Fun.tv zdradziła, że nie jest typem melanżowiczki.

Ja nie melanżuję. Nigdy nie melanżowałam, dlatego zaszłam tak daleko. Wbrew pozorom mam dużo samodyscypliny w sobie i nie lubię się szlajać, imprezować. Wiadomo, że po koncertach ze znajomymi jak najbardziej, ale żeby tak do upadłego, co weekend to raczej nie - mówiła.

Taki nagły zwrot akcji może dziwić. Jeszcze w zeszły piątek Haidar towarzyszył Dodzie na nagraniu "Tańca z Gwiazdami", w którym wokalistka dała show. Biznesmen chętnie pozował z nią do zdjęć, a w samochodzie pozwolili sobie na pocałunki. Obiektywy kamer wcale im nie przeszkadzały.

Czy wpisy na profilach piosenkarki oznaczają koniec związku Dody i Haidara? Czekamy na rozwój wydarzeń...

Zobaczcie film, który zamieściła na Instagramie, ze wspólnego wypadu z Haidarem na lodowisko w styczniu.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (61)
Wymowny wpis Dody: "Żegnaj. Alkoholizm jest zabójcą największej miłości". Chodzi o ukochanego? Fani nie dowierzają
Zaloguj się
 • Gość: Rilee

  Oceniono 279 razy 147

  No tak, okazało się że facet ma owszem, dużo kasy, ale na minusie, więc Rapczesi wielka miłość do niego szybciutko zmalała. Skretyniała materialistka, wulgarna i chamska prostaczka doszła do sławy jedynie wizerunkiem wulgarnej prostytuty i niczym więcej, a teraz robi z siebie bóg wie kogo. Na dodatek jest głupia jak but. Dlatego żaden normalny koleś W ŻYCIU jej kijem nawet nie tknie, tylko same menty i patole.

 • Gość: erdwa

  Oceniono 175 razy 133

  doda, lubart i jakieś hajdary... dzisiejsze elity. lol!!
  dzodziu... napisz wierszyk o złamanym serduszku, załóż blogaska i kup sobie pieska

 • Gość: Hrabina

  Oceniono 159 razy 107

  " Nigdy nie melanżowałam, dlatego zaszłam tak daleko. " Daleko ? Chyba w rankingu pokazywania tyłka, cycków i pip.ki, które i tak już się opatrzyły i znudziły.
  Swoja drogą - ciekawe czy ona dopłaca na te newsy ? Ile można pisać o niczym, o kimś kto nic nie robi tylko bywa na ściankach. Toż to nuuuuda potworna...

 • braddock

  Oceniono 126 razy 76

  Przeciwnie. Tylko alkohol trzymał go przy tobie transiorze.
  Gdy wytrzeźwiał to uciekł.

 • Gość: gość

  Oceniono 100 razy 70

  Muzułmanie nie piją, proponuję go powiesić zgodnie z prawiem sharia

 • Gość: ktoś

  Oceniono 76 razy 54

  Miłość Dody kwitnie, planuje slub i jest słodko aż tu nagle portal przychodzi jej na odsiecz i informuje publicznie, że facet ma długi. Kilka tygodni później facet okazuje się alkoholikiem i najgorszym draniem i Doda wycofuje się tyłem w kierunku drzwi. I wy uważacie że ona nie jest inteligentna...

 • antydoda

  Oceniono 80 razy 48

  Znowu o tej blacharze cierpiacej na przewlekle biegunki

 • zuzanna15

  Oceniono 77 razy 37

  żałoba narodowa w KRAJU BURAKÓW! kolejny upadek k.urewny ! czy jest na sali ku...cz, który ją podźwignie i tchnie w nią wiarę w miłość??? a samouwielbienie niszczy każde uczucie...nawet do siebie:(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX