Kinga Rusin promieniała. Nic dziwnego, skoro na imprezę przyszła z przystojnym ukochanym. Co za para!

Rusin i Kujawa pojawili się razem w piątek na otwarciu wystawy. Dziennikarka rzadko pojawia się ze swoim partnerem, a szkoda. Razem prezentują się doskonale.
Rusin na imprezie z ukochanym Prezenterka wprost promienieje szczęściem! Na otwarciu wystawy Wojciecha Fangora w Spectra Art Space pojawiła się Kinga Rusin ze swoim partnerem, Markiem Kujawą. rzadko bywa z ukochanym na salonach, a szkoda, bo razem wyglądają rewelacyjnie. Rusin postawiła na dość prostą, elegancką czarno-białą stylizację, którą przełamała beżową torebką i szpilkami. Miała na sobie też oryginalną marynarkę. Kujawa w eleganckim garniturze wyglądał bez zarzutu. Nie dało się też nie zauważyć, że Rusin przy ukochanym dosłownie promienieje. Na taki widok musieliśmy czekać dość długo. W towarzystwie partnera Rusin ostatni raz pojawiła się w maju zeszłego roku na gali wręczenia Nagród Polskiej Rady Biznesu.

Związek Kingi Rusin nie budzi aż tyle emocji, co relacja Szulim i Staraka. Dlatego, gdy na piątkowym otwarciu wystawy Wojciecha Fangora w Spectra Art Space Szulim pozowała z całą rodziną Staraków, wszyscy skupili się przede wszystkim na nich.

Tymczasem na tej samej imprezie pojawiła się także Rusin ze swoim partnerem, Markiem Kujawą. Dziennikarka rzadko ostatnio bywa ze swoim ukochanym na salonach, a szkoda, bo razem wyglądają rewelacyjnie. Ona postawiła na dość prostą, elegancką czarno-białą stylizację, którą przełamała beżową torebką i szpilkami. Miała na sobie też oryginalną marynarkę. On w eleganckim garniturze to prawdziwy przykład klasy. Nie dało się też nie dostrzec tego, że Rusin przy ukochanym dosłownie promienieje.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>


Na taki widok kazała czekam nam dość długo. W towarzystwie partnera Rusin ostatni raz pojawiła się w maju zeszłego roku na gali wręczenia Nagród Polskiej Rady Biznesu. Wtedy Kujawa nie opuszczał jej na krok, a dziennikarka wyglądała równie wspaniale jak teraz. Zobaczcie też inną stylizację Rusin.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (27)
Kinga Rusin promieniała. Nic dziwnego, skoro na imprezę przyszła z przystojnym ukochanym. Co za para!
Zaloguj się
 • art_102

  Oceniono 33 razy 23

  Ten facet jest dziwny, Taki młody-stary. Powinien obciąć włosy, wyglądałby lepiej. W sumie ma ciekawa, męską twarz, mógłby przystojniej wyglądać, ale w tej fryzurce wygląda jak taki "warszawski prawniczek - typówka" Kinga, weź no go do fryzjera, i na męsko stercząco niech go zrobią, tak trochę łobuzersko, ale krótko.

 • Gość: anna

  Oceniono 57 razy 19

  Czy naprawdę uważącie, że to przystojny mężczyzna??? Jednak gusty są różne, bo ani p.Rusin, ani ten Pan, zupełnie nie zachwycają mnie. Zresztą ocena ludzi, jedynie na podstawie wyglądu, jest niepełna. Poznany, sympatyczny człowiek, zyskuje bardzo wiele...

 • Gość: siasia

  Oceniono 66 razy 16

  w ogóle nie przystojny

 • eriver

  Oceniono 18 razy 14

  Nie no gościu w porządku. Tylko czemu w dupkę czesany?

 • Gość: Cherry

  Oceniono 52 razy 12

  Wyglada jak ucharakteryzowany na staruszka do jakiegos filmu. Twarz mloda, a wlosy zupelnie siwe. Bylby przystojny, gdyby nie to wrazenie dysonansu.

 • Gość: siasia

  Oceniono 39 razy 9

  bleee

 • Gość: maugonia

  Oceniono 18 razy 8

  no bez kitu, ten facet wygląda jak manekin!!!

 • ateofi

  Oceniono 27 razy 7

  Ten metroseksualny goguś ma byc niby przystojny? Ciekawe, gdzie autorka artykułu ma oczy?

 • Gość: Ojojoj

  Oceniono 12 razy 6

  Facet jest przerażający,jak kukła,pozbawiona emocji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX