Skandal wokół Miss Wielkopolski. Wygrała wycieczkę, "w pakiecie był nocleg ze sponsorem". On odpowiada oświadczeniem

W weekend finału Miss Wielkopolski 2015 ubiegłoroczna zwyciężczyni oskarża organizatora konkursu o bulwersujące zachowanie i praktyki. On się broni i twierdzi, że przedstawione dowody są sfabrykowane.

W 2014 roku poznanianka Maja Nizio wygrała konkurs Miss Wielkopolski, a w nagrodę miała m.in. pojechać do Hiszpanii. Po roku opowiada, że do wyjazdu nie doszło, bo w "pakiecie był nocleg ze sponsorem" w jednym pokoju. Była Miss oskarża organizatora, że, gdy odmówiła wspólnego wyjazdu ze sponsorem, została kompletnie bez nagrody, a nawet dodatkowo ukarano ją za bunt. Dowodem mają być zrzuty ekranowe rozmów prowadzonych z organizatorem przez komunikator Facebooka.

Sytuacje, w których Organizator powinien wstawić się za dziewczynami, gdy te były obrażane, wyzywane zdarzały się notorycznie i za każdym razem z jego ust padała taka sama odpowiedz: To tylko biznes! - napisała Nizio na Facebooku.

W tle słychać nagranie mające jakoby być zapisem rozmowy między pracownikiem hotelu a osobą określaną mianem sponsora imprezy. Pracownik denerwuje się sposobem, w jaki prowadzone były rozmowy z młodymi dziewczynami i sugeruje m.in., że nakłaniano do seksu osoby nieletnie.

W odpowiedzi Grzegorz Ostrowski opublikował oświadczenie, w którym zarzuca Nizio fabrykację dowodów i próbę wyłudzenia pieniędzy. Informuje o zgłoszeniu sprawy na policję i broni swojego dobrego imienia sponsora.

Konto typu "messenger", które jest widoczne w materiałach, którymi jestem szantażowany, nie należy do mojej osoby. Zostało ono założone w celu stworzenia materiałów do szantażu - Ostrowski napisał w swoim oświadczeniu.

Nizio irytuje się, że nikogo nie obchodzi los dziewczyn, że traktowane są jak produkt i że można nimi manipulować.

W momencie, gdy się temu przeciwstawią, bądź nie dają sobą pomiatać, zostają odsunięte od konkursu pod byle pretekstem - dodaje.

Nizio skarży się też, że pozbawiono ją korony i możliwości przekazania jej następczyni. W podobnym tonie o Ostrowskim pod koniec stycznia wypowiedziała się uczestniczka TVN-owskiego "Top Model", Marcela Margerita Leszczak, druga wicemiss Wielkopolski w 2011 roku.

Odradzam wszystkim współpracy z Grzegorzem Ostrowskim. Krętacz i matacz. Siódmy miesiąc czekam na pieniądze. Grzesiu, przez Twoją nieuczciwość nałogowo tracę wiarę w ludzi, nałogowo - napisała na Facebooku.

Na swój profil wrzuciła też link do oskarżeń Nizio, opatrując go komentarzem: "Przeczytajcie to dziewczyny i w końcu zrozumcie na jakich zasadach wszystko funkcjonuje".

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (115)
Skandal wokół Miss Wielkopolski. Wygrała wycieczkę, "w pakiecie był nocleg ze sponsorem". On odpowiada oświadczeniem
Zaloguj się
 • Gość: kasia.zabrzanska8

  Oceniono 857 razy 399

  >Irytuje się, że nikogo nie obchodzi los dziewczyn, że traktowane są jak produkt i że można nimi manipulować.

  Gratuluje refleksu. A niby po co się organizuje konkursy piękności? Żeby posłuchać co dziewczyna ma do powiedzenia czy żeby popatrzeć na biust? Jak osoba która robi karierę ciałem może nie być traktowana przedmiotowo?

 • Gość: misek

  Oceniono 422 razy 380

  jak patrzę na tych ćmoków co krążą wokół tych różnych wyborów na miski to mi się rzygać chce....

 • anako

  Oceniono 451 razy 349

  No i jak zwykle, winna jest wyłącznie dziewczyna. Tak jak się obwinia ofiary gwałtu za gwałt, tak jak piętnuje się prostytutki i starsze kobiety płacące za seks, a nigdy drugą stronę. :( Nie zgadzam się z Wami zupełnie, młoda, kilkunastoletnia dziewczyna ma prawo być naiwna i nie znać realiów tego brudnego przemysłu, zwłaszcza że w mediach dopiero od niedawna (i nadal zbyt mało) mówi się o kulisach modelingu i konkursów piękności. Młoda dziewczyna chce przeżyć przygodę i poczuć się piękna, jak, podejrzewam, 90% jej rówieśniczek (oczywiście lepiej by było, gdyby nakierowywały one ambicje w zgoła innych kierunkach, ale że media od telewizji do internetu promują wyłącznie puste celeberytki po operacjach plastycznych, to skąd niby miałyby czerpać wzorce? Wszyscy za ten stan jesteśmy odpowiedzialni poprzez nasze kliknięcia i wybory programów tv). Dlaczego nie piętnujemy sponsora (pewnie starego, obślinionego dziada, który myślał, że za pieniądze może wszystko kupić) czy organizatorów, którzy są odpowiedzialni, żeby ledwo dorastające dziewczyny otoczyć opieką?

 • Oceniono 363 razy 297

  Masa w swojej ksiazce rok temu ujawnil kulisy tych wszystkich wyborow miss. Ja bym dziewczyny z konkursu miss nie chcial miec. A juz nie zalecam chwalenia sie dziewczynom ze braly w czyms takim udzial.

 • Gość: makos

  Oceniono 372 razy 242

  Miałem wątpliwą przyjemność pracować kilkakrotnie przy organizacji tego typu imprez i nie będę się bawił w hipokryzję: 95% uczestniczek nie ma żadnych złudzeń, o co chodzi. A żeby być boleśnie szczerym, dodam, że dokładnie taki sam procent de facto do niczego innego się nie nadaje. I ma tego pełną świadomość. To dla nich są te konkursy i one ne nich rządzą.
  Tu trafiła się najwyraźniej nieuświadomiona kosmitka.

 • Gość: Podpisz się

  Oceniono 180 razy 142

  Jaki konkurs, taka wygrana.

 • Gość: si.vis.pacem.para.bellum

  Oceniono 221 razy 131

  Żałośni są faceci, którzy muszą płacić za seks. Gdy są bogaci i wpływowi to już jest żenujące nie tylko żałosne.
  A Pani Maji życzę realizacji marzeń bez konieczności kontaktów (jakichkolwiek a na pewno zawodowych) z miernotami.
  (żeby było jasne, jestem facetem, 100% heteroseksualistą, nie mam żadnych konotacji z żadną ze stron ani nie pracuję w branży)

 • Oceniono 248 razy 120

  Wybory miss to przecież nie spotkania kółka różańcowego. Wiadomo o tym od dawna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX